neděle 26. května 2024 Filip

Mladík si z trezoru odnesl půl milionu, pracoval jako ostraha.

Olomoučtí policisté vyhlásili pátrání po šestadvacetiletém Pavlu Zapletalovi podezřelém z odcizení půl milionu korun z trezoru v jedné z olomouckých heren. Muž podle policistů pracoval v herně jako ostraha. Peníze zmizely v noci na dnešek, dnes nad ránem o tom údajně informoval s omluvou zaměstnankyni podniku. Se žádostí o pomoc při pátrání se policisté obracejí i na veřejnost, řekl dnes krajský policejní mluvčí Josef Bednařík.

Šestadvacetiletý muž je podezřelý z vloupání. "Ve středu před půlnocí v herně Manhattan v Riegrově ulici v Olomouci, kde pracoval jako ostraha, vzal ze stolu pokladny volně odložený svazek klíčů. Pod záminkou, že si jde pro svůj mobilní telefon, odešel do místnosti s trezorem, ze kterého odcizil finanční hotovost ve výši kolem 520.000 korun," uvedl mluvčí.
   

Muž podle policistů poté nahlásil, že si zajde za kamarádem, a do herny se už nevrátil. "Dnes kolem 01:00 kontaktoval zaměstnankyni herny sms zprávou, kde uvedl, že se omlouvá, jelikož udělal velký průšvih, ať zavolá policii a jde se podívat do trezoru," doplnil mluvčí.
   

Policisté v této souvislosti vyhlásili pátrání po Pavlu Zapletalovi z Olomouce a žádá veřejnost o případné informace k jeho pohybu a pobytu. Veškeré poznatky mohou lidé sdělit na linku 158 nebo na nejbližším obvodním oddělení policie.

Zdroj: ČTK

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.