sobota 15. června 2024 Vít

Policie dopadla podezřelého z přepadení čerpací stanice v Přerově

Policisté dopadli muže podezřelého z přepadení čerpací stanice v přerovské části Předmostí. Muž byl v době loupeže ozbrojen a uprchl s 20.000 korunami. Nikdo nebyl zraněn. Kriminalisté jej dopadli v Jihlavě, muž se k činu doznal. Za loupežné přepadení mu hrozí až mdesetileté vězení, řekla dnes ČTK krajská policejní mluvčí Irena Urbánková

"Na základě operativního šetření byl v sobotu v Jihlavě, ve spolupráci s jihlavskými policisty, zadržen devětačtyřicetiletý muž z Přerovska, který se ke skutku doznal. Důvodem jeho jednání měly být finanční problémy," uvedla policejní mluvčí. Policisté zajistili i zbraň, kterou k přepadení muž použil.
   

Loupež se odehrála minulé pondělí v Olomoucké ulici. Pachatel maskovaný pletenou čepicí s vystřiženými otvory pro oči přepadl pracovnici stánku tamní plynové čerpací stanice. Ženu lupič zatlačil dovnitř a pod pohrůžkou použití krátké střelné zbraně si vynutil vydání tržby. Přišel z přilehlého remízku mezi budovou čerpací stanice a silnicí na Olomouc, kam také po přepadení odešel.
   

Muž byl obviněn z loupeže, stíhán je na svobodě.

Zdroj: ČTK

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.