sobota 15. června 2024 Vít

Policisté dopadli ženu, jež v Olomouci nabízela k sexu mladistvé

Olomoučtí kriminalisté dopadli osmapadesátiletou ženu, která podle nich nabízela zákazníkům k sexuálním službám dívky včetně mladistvých. Šlo především o studentky, které se ženě přihlásily prostřednictvím inzerátu na brigádu. Prostituci poté provozovaly v centru Olomouce v pronajatém bytě. Žena skončila ve vazbě, hrozí jí pět až 12 let vězení. Dnes to řekla krajská policejní mluvčí Marie Štrbáková.

Žena údajně sexuální služby nabízela prostřednictvím webových stránek nejméně od podzimu roku 2012 do současné doby. "Dívky, které tyto služby zajišťovaly, reagovaly na inzerát brigády a dobrovolně se pak domluvily na vzájemné spolupráci," uvedla policejní mluvčí.
   

Obviněná podle policistů zajišťovala klienty i dívkám, které v té době nebyly plnoleté. "Služby pak provozovaly v pronajatém bytě na ulici 8. května v Olomouci a o výdělek se dělily s dnes již obviněnou kuplířkou. Krajští kriminalisté v této souvislosti prověřují šest dívek a žen," doplnila mluvčí. Dodala, že je velmi pravděpodobné, že tento počet není konečný.
   

Žena byla obviněna ze zločinu obchodování s lidmi a z kuplířství. Na návrh státního zástupce je umístěna ve vazební věznici.

 

Zdroj: ČTK

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.