úterý 21. května 2024 Monika

Přes noc zloději vykradli dvě kanceláře, škoda je půl milionu

Včera v noci vnikl dosud neznámý pachatel po předchozím poškození okna do firemní budovy v Nákle. Zhruba ve stejné době se zloději vloupali také do kanceláře v ulici Tyršova. Celkem způsobili škodu v hodnotě skoro půl milionu korun.

Včera v noci vnikl dosud neznámý pachatel po předchozím poškození okna do firemní budovy se sídlem Náklo, část Unčovice. Z kanceláří, které prohledal, ukradl finanční hotovost a tři mobilní telefony. Následně se mu také podařilo poškodit server firmy a tímto se způsobená škoda vyšplhala celkem až na necelých 570 tisíc korun. "Pachateli hrozí za přečiny Krádež a Poškození cizí věci trest odnětí svobody v rozmezí od dvou do osmi let," dodala mluvčí policie Marie Štrbáková.

Zhruba ve stejné době se vloupali na ulici Tyršova v Olomouci také do firemní kanceláře dva neznámí zloději. Za pomocí žebříku se dostali k oknu v patře, které poškodili a vnikli dovnitř. Zde ukradli příruční pokladnu s penězi. Celková škoda je vyčíslena na necelých 22 tisíc korun. V tomto případě hrozí pachatelům až dva roky za mřížemi.

Po pachatelích se stále pátrá.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.