středa 29. listopadu 2023 Zina

Seniorku stálo 7 minut masáže 89 tisíc korun

Třiaosmdesátiletá seniorka si sjednala hodinovou masáž u sebe doma, masérka ale po sedmi minutách z bytu bez vysvětlení a bez odměny utekla. Další den důchodkyně zjistila, že postrádá své úspory ve výši 89 tisíc korun.

V neděli o případu informovala mluvčí olomouckého krajského policejního ředitelství Marie Štrbáková. „V pátek dopoledne zjistila třiaosmdesátiletá seniorka, že jí chybí finanční hotovost ve výši 89 tisíc korun, kterou měla uschovanou ve svém bytě v domě Norské ulici v Olomouci. Seniorka podala oznámení o krádeži peněz a jako podezřelou uvedla ženu, která ji ve čtvrtek 3. dubna 2014 kolem 13. hodiny kontaktovala pod záminkou provedení masáže,“ uvedla mluvčí.

Seniorka pustila ženu do bytu a žena ji v kuchyni měla hodinu masírovat. Po sedmi minutách ale náhle masáž ukončila a z bytu odešla.

„K popisu seniorka uvedla, že se jednalo o ženu ve věku 35 až 45 let, silnější postavy, vysoké 160–165 cm, bílé pleti. Měla vlnité blond vlasy po ramena a hovořila plynně česky. Oblečená byla do bílých kalhot a bílého pláště,“ řekla Štrbáková.

Po podezřelé ženě pátrají policisté. Za tuto krádež jí v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody v rozmezí od jednoho roku do pěti let.

Autor: L.Behingerová
Foto: ilustrační foto

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.