Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Z cisterny v Hranicích na Přerovsku vyteklo na 400 litrů benzinu

 
pátek, 31. ledna 2014, 10:32

Zhruba 400 litrů benzinu vyteklo dnes odpoledne z jedné z komor cisterny projíždějící Hranicemi na Přerovsku. Látka unikla na silnici a do příkopu. Na čtyřproudém tahu v Hranicích je omezena v jednom pruhu doprava. Na místě zasahují hasiči, policisté a byli přivoláni i pracovníci životního prostředí. ČTK to řekla mluvčí hasičů Vladimíra Hacsiková.

Unikající látku zaznamenali hasiči kolem 15:45 v Olomoucké ulici v Hranicích. "Z hadičky z jedné z komor cisterny začal unikat benzin. V komoře bylo 7000 litrů benzinu, zhruba 400 litrů uniklo na komunikaci a do příkopy. Dalších 300 litrů se podařilo zachytit hasičům do připravených nádob," uvedla mluvčí hasičů.
   

Únik látky se podle Hacsikové už podařil částečně zastavit. Na místo by měla přijet náhradní cisterna, do které by se obsah z unikající komory měl přečerpat. "Cisterna stojí ve směru z Přerova do Hranic. Doprava je omezena v jednom pruhu, na místě je policie," doplnila mluvčí.
   

Pracovníci životního prostředí podle Hacsikové na místě zjišťují, zda nebylo ohroženo životní prostředí.

Zdroj: ČTK

 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

  • Policisté téměř po třech letech potvrdili,...

Reklama