Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Zdrogovaný řidič ujížděl v Prostějově před policií a havaroval

 
pondělí, 27. ledna 2014, 16:06

Vážnou nehodu způsobil dnes ráno v Prostějově pětatřicetiletý zdrogovaný řidič, který ujížděl před městskou policií. Při předjíždění kolony narazil do osobního auta, jednoho člověka vážně zranil. Podle policistů byl řidič pod vlivem pervitinu. Případ vyšetřují pro ublížení na zdraví, řekla dnes ČTK krajská policejní mluvčí Irena Urbánková.

Nehoda se stala po 08:00 v Brněné ulici. "Podle prvotních informací bylo policisty zjištěno, že řidič krátce před tím nezastavil na pokyn strážníků městské policie a začal ujíždět. V ulici Brněnské, kde začal předjíždět kolonu vozidel, z dosud přesně nezjištěných příčin nezvládl řízení a zezadu narazil do osobního vozidla, které odbočovalo vlevo a v němž seděly dvě osoby," uvedla policejní mluvčí.
   

Jedna z nich byla se zraněním převezena do nemocnice, bude se léčit zhruba šest týdnů. U řidiče byla provedena dechová zkouška na alkohol, která byla negativní, zato test na omamné a psychotropní látky byl pozitivní na pervitin. Okolnosti nehody i výši škody policisté stále vyšetřují.

Zdroj: ČTK

 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Policisté téměř po třech letech potvrdili,...

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

  • Řidič si to hasil v Olomouci rychlostí přes...

Reklama