středa 17. dubna 2024 Rudolf

Zdrogovaný řidič ujížděl v Prostějově před policií a havaroval

Vážnou nehodu způsobil dnes ráno v Prostějově pětatřicetiletý zdrogovaný řidič, který ujížděl před městskou policií. Při předjíždění kolony narazil do osobního auta, jednoho člověka vážně zranil. Podle policistů byl řidič pod vlivem pervitinu. Případ vyšetřují pro ublížení na zdraví, řekla dnes ČTK krajská policejní mluvčí Irena Urbánková.

Nehoda se stala po 08:00 v Brněné ulici. "Podle prvotních informací bylo policisty zjištěno, že řidič krátce před tím nezastavil na pokyn strážníků městské policie a začal ujíždět. V ulici Brněnské, kde začal předjíždět kolonu vozidel, z dosud přesně nezjištěných příčin nezvládl řízení a zezadu narazil do osobního vozidla, které odbočovalo vlevo a v němž seděly dvě osoby," uvedla policejní mluvčí.
   

Jedna z nich byla se zraněním převezena do nemocnice, bude se léčit zhruba šest týdnů. U řidiče byla provedena dechová zkouška na alkohol, která byla negativní, zato test na omamné a psychotropní látky byl pozitivní na pervitin. Okolnosti nehody i výši škody policisté stále vyšetřují.

Zdroj: ČTK

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.