sobota 20. dubna 2024 Marcela

Zloděj jel prodat ukradené věci, za taxíka dal celou tržbu.

Kuriózní případ krádeže se stal v úterý ve večerních hodinách na ulici Střední Novosadská. Třiadvacetiletý zloděj se vloupal do garáže, kde ukradl výbavu za 38 700 Kč. Tu však prodal ve Šterberku za 400 Kč a tyto peníze utratil za taxíka, který ho tam dovezl. Zpět už se vezl v policejním autě.

"V úterý ve večerních hodinách opět pokoušel svůj osud třiadvacetiletý mladík z Olomouce. Za restaurací na ulici Střední Novosadská vnikl do garáže, kde ukradl tlakový čistič, kalové čerpadlo, provozní čerpadlo, aku vrtačku a visací zámek. Po krádeži si přivolal vozidlo taxi služby a nechal se odvést do Šternberku. Zde ukradené věci prodal neznámým osobám za 400 korun. Při krádeži byl však spatřen všímavým občanem, který ihned zavolal na policii. Díky rychlé reakci policistů se mladý muž vezl ze Šternberku již v policejním vozidle" sdělila mluvčí policie Marie Štrbáková.

Utržených 400 korun použil na zaplacení taxíku. Hodnota ukradených věcí byla vyčíslena na 38 700 korun. Vzhledem k tomu, že se nejednalo o žádného nováčka v oboru, hrozí mu trest odnětí svobody v rozmezí od šesti měsíců do tří let.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.