neděle 26. května 2024 Filip

Zloděj ukradl klíče od bytu a za dva dny šel loupit

Další z neuvěřitelných krádeží se stala včera kolem poledne. Zloděj ukradl klíče pod bytu nájemnici dva dny před tím, než se sám vydal do jejího bytu loupit.

Nad tím, co si chtěl odnést, však zůstává rozum stát. Byt prohledal a postupně si z bytu posbíral: sprchový gel a šampón, z pokoje dvě tašky s písemnostmi, diabetickou soupravu a náušnice ze žlutého kovu – bižuterie. Tyto věci v hodnotě 1 450 korun si nachystal na schody před byt a vrátil se do něj loupit. V ten okamžik se však nájemnice vrátila a zloděj utekl bez úlovku.

 

"Neznámý pachatel za pomocí shodného klíče, který byl dva dny předem ukraden nájemnici, vnikl večera kolem poledne do jednoho z bytů v domě na ulici Polská v Olomouci. Byt prohledal a věci v hodnotě 1 450 korun si přichystal na schodiště domu a opět se vrátil prohledat byt. V této chvíli byl však již přistižen jeho nájemníkem. Z bytu ihned utekl neznámo kam. Zloděj je podezřelý ze spáchání přečinů Krádež a Porušování domovní svobody, za které mu hrozí až dva roky za mřížemi." doplnila mluvčí policie Marie Štrbáková.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.