sobota 15. června 2024 Vít

Zlodějové a vandalové řádí - dvě vykradená auta, jedno zapálené

Zlodějové a vandalové si nedají pokoj. Další dvě auta byla vykradena na ulici Werichova a Jeremiášova, jedno dokonce zapáleno.

Nejprve v pondělí mezi 16.30 a 19.45 hodin na ulici Werichova v Olomouci poškodil neznámý pachatel skleněnou výplň okna na dveřích vozidla značky Škoda Octavia. Ze zadního sedadla pak odcizil pánskou černou kabelku s osobními doklady, platební kartou, penězi, digitálním fotoaparátem a zlatým snubním prstenem. Škoda byla vyčíslena na 19 tisíc korun.

Kolem půl sedmé večer pak před domem na ulici Jeremiášova vnikl neznámý pachatel do vozidla značky Audi A6 Avant 4F. Z vozidla zmizel batoh s písemnostmi a značkovou mikinou. Škoda byla majitelem vyčíslena na 25 tisíc korun.
 

Největší škodu na autě měl však majitel Citroena Jumper, které zaparkoval před domem v Těšeticích. Včera po půlnoci totiž neznámý pachatel vozidlo zapálil. Jednalo se o firemní dodávku, škoda byla vyčíslena na 400 000 Kč.

 

V obou případech policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu Krádež a Poškození cizí věci.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Stanislava Minkovičová

Proč asi Policie stále připomíná, že auto není výkladní skříň ? Komu není rady......

středa, 25. června 2014, 12:00

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.