Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhrajte lístky na sobotní Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích!

 
úterý, 26. ledna 2016, 12:00

Olomouc bude opět hostit jednu z nejvýznamnějších soutěží v oblasti tanečního sportu – Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích 2016, a vy můžete být s Olomouckou Drbnou u toho. Stačí dobře odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování.

O celé akci jsme informovali zde.

Pokud chcete dva lístky na tuto tanečn akci, stačí dobře odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování. Své odpovědi můžete posílat až do čtvrtku 28.1. 2016 do 12:00, poté bude vyhlášen vítěz.

Soutěž byla ukončena, vylosovaným vítězem se stává L. Březíková. Gratulujeme!

Foto wikipedia.com

Kam dál?

A tři lístky na divadelní představení Rukojmí bez rizika vyhrává ...

čtvrtek, 21. ledna 2016, 15:59

Od úterý jste s Olomouckou Drbnou mohli soutěž o tři lístky na divadelní představení Rukojmí bez rizika, které se koná 25. ledna...

Vezměte rodinu do divadla, soutěžte hned o tři vstupenky na Rukojmí...

úterý, 19. ledna 2016, 14:08

V pondělí 25. 1. se v Kulturním domě ve Šternberku odehraje divadelní představení s názvem Rukojmí bez rizika, a díky Olomoucké...

Známe vítěze lístků na zítřejší Noc Reklamožroutů!

úterý, 12. ledna 2016, 10:15

Ve čtvrtek se v Premiere Cinemas koná ojedinělá akce s názvem Noc Reklamožroutů, během které účastníci uvidí jedinečné reklamní...

Soutěžte o lístky na premiéru filmu "Na Život!" od olomouckých tvůrců

úterý, 15. prosince 2015, 08:54

JIž v sobotu má premiéru film "Na Život!" z dílny George Vision, olomouckých filmařů, a slibuje zajímavou podívanou. Film, který...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Jeden z obviněných z vraždy Kuciaka a Kušnírové žádal o odpuštění

Jeden z obviněných z vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové dopisem z vězení požádal pozůstalé o odpuštění. Deníku Pravda to potvrdila Zlatica Kušnírová, matka zavražděné dívky, která zároveň prohlásila, že odpustit nedokáže.

Janek Rubeš: Města se nemají přizpůsobovat turismu. Místní nepotřebují trdelník ani absint

Společně s Honzou Mikulkou natáčí turistický průvodce ,,Honest Guide", který na platformě YouTube sledují statisíce turistů, kteří míří do Prahy. Neukazují jen krásná zákoutí hlavního města, ale i temnější stránku Prahy, kdy vás může kdokoliv okrást. Drbna nyní ve svém rozhovoru vyzpovídala Janka Rubeše.

Pokuta za přechod k jinému mobilnímu operátorovi zřejmě klesne

Snížení pokuty za přechod k jinému mobilnímu operátorovi a zkrácení lhůty pro převod telefonního čísla předpokládá vládní novela o elektronických komunikacích, kterou v úvodním kole podpořila Sněmovna. Změny by měly vést k větší konkurenci mezi operátory a v konečném důsledku k poklesu cen. Předloha nyní zamíří k posouzení do hospodářského výboru. Bude na to mít měsíc místo obvyklých dvou.