Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Soutěžte o lístky na premiéru filmu Strašidla, nového filmu od Zdeňka Trošky

 
pondělí, 8. srpna 2016, 18:14

Jak se žije strašidlům z pohádek v 21. století? To už brzy budete moci zjistit v nové komedii Zdeňka Trošky Strašidla. A pozor! Ve spolupráci s Rádiem Haná jsme pro vás v redakci připravili soutěž o lístky!

Dva šťastlivci, kteří dobře odpoví na soutěžní otázku a budou mít štěstí při losování, vyhrají po dvou lístcích na premiéru filmu v Cinestar Olomouc, která se odehraje ve čtvrtek 11. srpna v 19:30.

Soutěžní otázku můžete zaslat až do čtvrtka 11. srpna do 08:30, poté budou vyhlášeni vítězové.

Soutěž byla ukončena, tady jsou vítězové. Gratulujeme!

L. Kneifel

P. Příkopová

Vítězové budou kontaktováni e-mailem a telefonicky.

Foto Falcon

Kam dál?

Našlapaný Hip Hop Kemp slaví 15. narozeniny. Můžete být u toho,...

čtvrtek, 4. srpna 2016, 08:35

Jeden z největších hip-hopových svátků na světě, který televizní společnost CNN zařadila mezi 50 nejlepších festivalů planety,...

Pozor! Soutěžíme o dva VIP lístky do olomouckého Premiere Cinemas

pondělí, 18. července 2016, 15:01

Máte v plánu vyrazit do kina, a třeba přímo na Suicide Squad? S Olomouckou Drbnou můžete dokonce zadarmo, a navíc na kterýkoli...

Rockeři, zpozorněte! Soutěžíme totiž o lístky na Masters of Rock!

pátek, 8. července 2016, 10:56

Masters of Rock je za dveřmi a Olomoucká Drbna ve spolupráci s Rádiem Haná pro vás připravila soutěž. Po vyhlášení jeden ze...

Soutěžili jste o dva lístky na Rock for People? Známe vítěze!

pátek, 1. července 2016, 08:37

Včera jsme ve spolupráci s Rádiem Haná vyhlásili bleskovou soutěž o dva lístky na třídenní Rock for People. Soutěžit se mohlo jen...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Modřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na den

Pražský Modřanský Biograf se 18. září v 18:30 stane další zastávkou turné celovečerního dokumentu Dospělým ze dne na den, který natočil Igor Chaun. Nezisková organizace Mimo domov snímkem přibližuje napínavé příběhy mladých lidí, kteří opouštějí dětské domovy a jsou na prahu dospělosti postaveni před těžká životní rozhodnutí. Promítání je určeno široké veřejnosti a vstupné je dobrovolné.

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

PSD2 je opatření, které napomáhá držitelům karet ještě k větší bezpečnosti při platbách kartou zejména na internetu. Pro uživatele díky zavádění nových technologických standardů přinese možnost pohodlného placení s ověřením pomocí biometrie a v budoucnu i jednodušší nákupy v aplikacích obchodníků bez komplikovaných přesměrování mezi aplikacemi. Plné využití všech těchto výhod bude dosaženo postupně. Nicméně již počáteční opatření zajišťují držitelům karet Mastercard, že i nadále budou moci pohodlně a s vyšším bezpečím platit za své nákupy. Platby kartou tak zůstávají stále tím nejpohodlnějším způsobem placení.

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

Na festivalu Rock for People příští rok vystoupí americká punk rocková legenda Green Day. Do Hradce Králové doveze své album, které vydá na začátku příštího roku. ČTK o tom dnes za pořadatele festivalu informovala Silvie Marková. Společně s Green Day dorazí američtí rockeři Fall Out Boy, kteří budou mít na Rock for People českou premiéru, a držitelé Grammy, americká kapela Weezer.