Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Vyhrajte pro svého prvňáčka balíček školních potřeb a nechte se s ním odvést do školy taxíkem!

 
úterý, 30. srpna 2016, 11:22

Ve spolupráci s Radio Haná jsme pro vás připravili soutěž o odvoz prvňáčka do školy i zpět, a o hromadu dárků.

Na prvního září se každý prvňáček pořádně těší. Postupem času a roků jeho radost může opadnout, ale na ten první se prostě nezapomíná. Radost nejmladších školou povinných dětí, ale střídá nervozita rodičů. Pomůcky do školy každý rok zdražují a cestování za studiem taky nevychází nejlevněji.

Tak proč to prvňáčkovi nezpestřit, aby na svůj den tím tuplem nezapomněl?

Olomoucká Drbna a Radio Haná vyhlašuje soutěž o čtyři jízdy taxíkem do školy, dárky ze Šantovky, školní potřeby od papírnictví Asopol a další ceny.

Stačí odeslat jednoduchý formulář a 1. září vaše dítko vyzvedne ráno taxislužba a také Olomoucká Drbna. Zavezeme vás přímo do školy a zpátky. Po cestě ze školy se zastavíme v Radiu Haná, kde obdrží věcné dárky a nevěcné zážitky.

Soutěž končí zítra 31.8. v deset hodin dopoledne. Poté vylosujeme čtyři výherce a  budeme ho kontaktovat telefonicky.

Soutěž byla ukončena, vítězové jsou:

S. Hudečková

A. Študentová

V. Kučerková

M. Horák

Výherci budou kontaktováni telefonicky.

 

 

Foto pixabay.com

Kam dál?

V olomouckém obchodu Luxusní holení si vyberou hipsteři i holobrádci....

pondělí, 22. srpna 2016, 15:29

Někdy prostě pohár trpělivosti přeteče. Někdy prostě chodíte s džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. To se přesně stalo mně a mému...

Soutěžte o lístky na premiéru filmu Strašidla, nového filmu od Zdeňka...

pondělí, 8. srpna 2016, 18:14

Jak se žije strašidlům z pohádek v 21. století? To už brzy budete moci zjistit v nové komedii Zdeňka Trošky Strašidla. A pozor!...

Našlapaný Hip Hop Kemp slaví 15. narozeniny. Můžete být u toho,...

čtvrtek, 4. srpna 2016, 08:35

Jeden z největších hip-hopových svátků na světě, který televizní společnost CNN zařadila mezi 50 nejlepších festivalů planety,...

Pozor! Soutěžíme o dva VIP lístky do olomouckého Premiere Cinemas

pondělí, 18. července 2016, 15:01

Máte v plánu vyrazit do kina, a třeba přímo na Suicide Squad? S Olomouckou Drbnou můžete dokonce zadarmo, a navíc na kterýkoli...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Milion chvilek považuji za parodii na Občanské fórum, říká mluvčí Jiří Ovčáček. Kandidaturu na prezidenta nevylučuje

„Praha je díky prázdninám prázdná. Přijel jsem dřív, než jsem čekal,“ začal prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček po podání ruky před rozhovorem. Na hausbót na Císařské louce v Praze totiž dorazil se slušným předstihem. Z původně plánovaných čtyřiceti minut povídání se setkání protáhlo na téměř dvojnásobek. Kromě uvolněných témat se bývalý novinář a dnes asi nejkontroverznější mluvčí v tuzemsku rozpovídal také o tom, za jakých okolností by byl ochoten kandidovat na prezidenta a proč nemůže přijít na jméno spolku Milion chvilek.

Pamětní bankovky s Karlem Gottem lidé vykoupili během čtyř hodin. Při čekání ve frontách musela zasahovat i policie

V Praze se včera prodávaly pamětní eurobankovky s portrétem zpěváka Karla Gotta. K výročí jeho 80. narozenin vydala společnost Nunofia celkem 5 tisíc bankovek s nominální hodnotou nula euro. Ve frontách na ně čekaly tisíce lidí. Vyprodány byly během zhruba čtyř hodin. Den po vyprodání se cena bankovek v aukcích pohybuje v řádech tisíců korun.

Lidé si zvykají na vratné kelímky. Podnikům ale přibyla práce

Letní večery lákají na budějcký Sokolák spoustu lidí. Například v kavárně Coffe on the go nebo v klubu K2 už ale nedostanete drink do klasického jednorázového kelímku, ale do vratného. I když je na něj záloha padesát korun, lidé si pomalu zvykají. Podle ankety na Budějcké Drbně o zavedení vratných kelímků je patrné, že lidé nápad kvitují, a mají z něho radost i samotní majitelé podniků. Jejich realizace a následná cesta k zákazníkovi, ale není jednoduchá a jsou s ní spojené i trable.