Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Vyhrajte pro svého prvňáčka balíček školních potřeb a nechte se s ním odvést do školy taxíkem!

 
úterý, 30. srpna 2016, 11:22

Ve spolupráci s Radio Haná jsme pro vás připravili soutěž o odvoz prvňáčka do školy i zpět, a o hromadu dárků.

Na prvního září se každý prvňáček pořádně těší. Postupem času a roků jeho radost může opadnout, ale na ten první se prostě nezapomíná. Radost nejmladších školou povinných dětí, ale střídá nervozita rodičů. Pomůcky do školy každý rok zdražují a cestování za studiem taky nevychází nejlevněji.

Tak proč to prvňáčkovi nezpestřit, aby na svůj den tím tuplem nezapomněl?

Olomoucká Drbna a Radio Haná vyhlašuje soutěž o čtyři jízdy taxíkem do školy, dárky ze Šantovky, školní potřeby od papírnictví Asopol a další ceny.

Stačí odeslat jednoduchý formulář a 1. září vaše dítko vyzvedne ráno taxislužba a také Olomoucká Drbna. Zavezeme vás přímo do školy a zpátky. Po cestě ze školy se zastavíme v Radiu Haná, kde obdrží věcné dárky a nevěcné zážitky.

Soutěž končí zítra 31.8. v deset hodin dopoledne. Poté vylosujeme čtyři výherce a  budeme ho kontaktovat telefonicky.

Soutěž byla ukončena, vítězové jsou:

S. Hudečková

A. Študentová

V. Kučerková

M. Horák

Výherci budou kontaktováni telefonicky.

 

 

Foto pixabay.com

Kam dál?

V olomouckém obchodu Luxusní holení si vyberou hipsteři i holobrádci....

pondělí, 22. srpna 2016, 15:29

Někdy prostě pohár trpělivosti přeteče. Někdy prostě chodíte s džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. To se přesně stalo mně a mému...

Soutěžte o lístky na premiéru filmu Strašidla, nového filmu od Zdeňka...

pondělí, 8. srpna 2016, 18:14

Jak se žije strašidlům z pohádek v 21. století? To už brzy budete moci zjistit v nové komedii Zdeňka Trošky Strašidla. A pozor!...

Našlapaný Hip Hop Kemp slaví 15. narozeniny. Můžete být u toho,...

čtvrtek, 4. srpna 2016, 08:35

Jeden z největších hip-hopových svátků na světě, který televizní společnost CNN zařadila mezi 50 nejlepších festivalů planety,...

Pozor! Soutěžíme o dva VIP lístky do olomouckého Premiere Cinemas

pondělí, 18. července 2016, 15:01

Máte v plánu vyrazit do kina, a třeba přímo na Suicide Squad? S Olomouckou Drbnou můžete dokonce zadarmo, a navíc na kterýkoli...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pokuta za přechod k jinému mobilnímu operátorovi zřejmě klesne

Snížení pokuty za přechod k jinému mobilnímu operátorovi a zkrácení lhůty pro převod telefonního čísla předpokládá vládní novela o elektronických komunikacích, kterou v úvodním kole podpořila Sněmovna. Změny by měly vést k větší konkurenci mezi operátory a v konečném důsledku k poklesu cen. Předloha nyní zamíří k posouzení do hospodářského výboru. Bude na to mít měsíc místo obvyklých dvou.

Orloj v Brně chrlí od úterý speciální edici kuliček. Město slaví století od vzniku Velkého Brna

Městem křižuje speciální šalina, v Lužánkách stojí čerstvě vysazená lípa a časostroj na Svoboďáku vydává speciální edici kuliček. Brno si připomíná 100 let od chvíle, kdy se začalo stávat městem, jakým je dnes. 23. dubna 1919 totiž vzniklo tzv. Velké Brno.

Liberecká ZOO vyhrála prestižní soutěž Bílý slon za chov ptáků

Liberecká zoo opět vyhrála první místo v prestižní soutěži Bílý slon. Originální keramické sošky jsou oceněním za významné chovatelské úspěchy mezi českými a slovenskými zoologickými zahradami. Zoo Liberec obhájila své prvenství z loňského roku a opět zvítězila v kategorii „Ptáci“.