sobota 20. dubna 2024 Marcela

Fanoušci Sigmy pořádají celostadionovou sbírku peněz pro postiženého chlapce

Nejtvrdší jádro fanoušků fotbalové Sigmy Olomouc, říkající si Ultras 1919, pořádají ve spolupráci s fotbalovým klubem aukci hráčské výbavy a celostadionovou sbírku peněz pro postiženého kluka Vildu Kočiše.

Že i fotbalový fanoušek má srdce dokazuje akce, kterou iniciuje Ultras 1919 za podpory fotbalového klubu SK Sigma Olomouc. Budou organizovat aukci hráčské výbavy, lidé si tedy můžou vydražit dres a brankářské rukavice Martina Blahy nebo kopačky Michala Ordoše. Aukci spustí ve středu 20.5.2015 ve 12:00 a bude trvat do pátku 29.5.2015 do 18:00. Více informací můžete sledovat na www.ultras1919.cz.

Druhou částí dobročinné akce je celostadionová sbírka, která se bude konat přímo v průběhu zápasu se Žižkovem na ochozech Androva stadionu. Organizátoři hledají za tímto účelem stále nejméně čtyři dobrovolnice, které by byly ochotny v tomto záměru pomoci a vybírat mezi lidmi peníze. Zájemkyně se mohou ozvat na e-mail vyjezdysigma@email.cz.

Všechny peníze budou po skončení akce předány Věře Novotné, ředitelne Dobrého místa pro život. Vybraný obnos pomůže Vildovi Kočišovi, který se narodil v roce 2007, porod však neproběhl hladce, a je tak tělesně postižený. Hlavním cílem této akce je zakoupení Optima Joysticku se spínači Smoothie Switch v hodnotě 7 970 Kč.

Autoři

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.