čtvrtek 25. dubna 2024 Marek

FOTOGALERIE: Roman Vlach zařídil výhru Kohoutů 3:2 v nervy drásajícím prodloužení

Do Olomouce dnes zavítala brněnská Kometa, která se drží na čtvrtém místě tabulky. Olomoucká Mora byla před zápasem na pěkném šestém místě. I přesto, že Kometa do zápasu vstupovala jako mírný favorit, se povedlo domácím hokejistům v první třetině vsítit gól a na začátku druhé třetiny přidat další. Domácí fanoušci mohli být spokojení až do sedmé minuty druhé třetiny. Braňo kapituloval po střele Dočekala. Druhý gól přidal za dvě minuty Čermák. Rázem byl stav znovu vyrovnaný. Během třetí třetiny se neprosadil ani jeden tým a zápas se tak přehoupl do nastavení. Burian se dostal hned ze začátku prodloužení do výborné šance, ale nedokázal dostat puk za Čiliaka. V poslední minutě prodloužení se už mohli Kohouti radovat. Roman Vlach pečetil výhru střelou nad gólmanovo rameno a utkání tak skončilo 3:2.