čtvrtek 25. dubna 2024 Marek

Kohouti v Třinci prohrávali 0:2, nakonec domů vezou tři body za vítězství 3:2

Hokejisté Olomouce dokázali zvítězit i ve druhém zápase nové extraligové sezóny. Po domácí výhře 4:1 nad Karlovými Vary berou Kohouti tři body i z dnešního duelu s Třincem, který dokázali vyhrát 3:2. Museli však otáčet ze stavu 0:2. To se podařilo díky trefám Petra Koloucha, Jana Káni a Bruna Mráze.

Do utkání lépe vstoupili třinečtí Oceláři, kteří první třetinu vyhráli 2:0 díky gólům Lukáše Krajíčka a Davida Ciencialy. Ve druhé části se však to samé povedlo olomouckým, za které se prosadili Kolouch a Káňa.

Olomouc otočila vývoj utkání v 11. minutě třetí části utkání. Střelu Vojtěcha Tomečka dorazil do třinecké brány Bruno Mráz, který tak Olomouci zařídil tři body. Nejlepším hráčem HC Olomouc byl vyhlášen Petr Kolouch.

Další zápas hrají olomoučtí hokejisté netradičně v sobotu 22. září od pěti hodin doma proti brněnské Kometě.