čtvrtek 25. dubna 2024 Marek

Holky bojovaly, ale nestačilo to

Včerejší třetí zápas série čtvrtfinále play off ženské extraligy ve florbale začal pro Olomoučanky dobře, až do deváté minuty držely bezgólový stav.

Postupem času se ale naplno projevila kvalita nabitého kádru pražského Chodova, který po třetinách 1:3, 0:3 a 1:5 rozstřílel domácí celek v poměru 2:11. I přes hrozivě vypadající skóre předvedla olomoucká děvčata bojovný výkon s pěknými šancemi, bohužel chyby v obraně Pražanky efektivně trestaly.

Stav série je 3:0 a po dnešním zápase, který startuje v Čajkaréně ve 14:30, tak Chodov může slavit postup do semifinále. Přijďte podpořit olomoucké florbalistky a poděkovat jim za úspěšnou sezónu. Čeká vás florbal na té nejvyšší úrovni. Holky nebudou chtít dát Chodovu nic zadarmo.

TEMPISH FBS Olomouc- TJ JM FAT PIPE Chodov  2:11 (1:3, 0:3, 1:5)

Branky: 16. Monika Zamazalová, 58. Lucie Machů – 10. Zuzana Tučková, 12. Tereza Urbánková, 17. Kristýna Bachmaierová, 23. Magdalena Klímová, 32. Tereza Urbánková, 38. Nikola Kuchařová, 45. Martina Řepková, 47. Magdalena Klímová, 48. Jana Vojáčková, 51. Magdaléna Plášková, 55. Jana Vojáčková. Střely: 14:39

Autor: David Superata