Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Víkend v jezdeckém areálu na Lazcích bude patřit parkuru, koná se tam Oblastní mistrovství Severní Moravy

 
čtvrtek, 9. srpna 2018, 13:30

V sobotu 11. sprna a v neděli 12. srpna se v jezdeckém areálu Equine Sport Center na Lazcích koná Oblastní mistrovství Severní Moravy v parkurovém skákání.

Návštěvníci se mohou těšit na kvalitní jezdce a koně, bohatý jezdecký program a občerstvení po celou dobu závodů. Ani děti se nebudou nudit – pro ně budou přichystány jízdy na ponících. Vstup do areálu je po celou dobu Oblastního mistrovství Severní Moravy v parkurovém skákání zdarma.

Equine Sport Center je prvotřídní jezdecký areál, nacházející se v Olomouci - Lazcích. Díky speciálnímu povrchu, vyrobenému tak, aby maximálně vyhovoval jak jezdcům, tak čtyřnohým atletům, kolbiště konkuruje i prestižním evropským jezdeckým areálům. Nabízí i stájové boxy s napáječkami, stříkací boxy, trenažér pro koně a mnoho dalšího. Více informací o areálu naleznete na těchto webových stránkách.

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
PR text

Kam dál?

VIDEO: Seniorka zapomněla v bankomatu pět tisíc. Policie hledá ženu,...

čtvrtek, 9. srpna 2018, 09:32

Policie pátrá po ženě, která může být důležitou svědkyní v souvislosti s prověřováním případu přisvojení si nálezu pěti tisíc...

Blesk zapálil strom a strniště v Topolanech a Pavlově

čtvrtek, 9. srpna 2018, 09:00

Blesky včera způsobily požár na dvou místech Olomouckého kraje. hasiči vyjížděli do Topolan a Pavlova. Hořelo zde strniště a...

Aktualizováno 9. srpna 2018, 8:33

VIDEO: Bouřky zasáhly Olomoucký kraj, podívejte se, kde s následky...

středa, 8. srpna 2018, 19:07

Bouřka způsobila největší komplikace v Úsově, Klopině, Medlově nebo Troubelicích. Právě zde hasiči bojovali s popadanými stromy,...

Kajrat Almaty má obrovskou útočnou sílu, dnešní zápas bude klíčový,...

čtvrtek, 9. srpna 2018, 07:30

Trenér fotbalistů Olomouce Václav Jílek před čtvrtečním úvodním zápasem třetího předkola Evropské ligy s Kajratem Almaty...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

V oblíbeném lyžařském středisku v Rakousku se srazilo pět kabinek lanovky

Těšíte se na nadcházející lyžařskou sezónu? Oblíbenou destinací lyžařů z jižní Moravy je sousední Rakousko, kde tamní alpské vrchy nabízejí kilometry perfektně upravených sjezdovek. Ani v Rakousku však ne vždy funguje podle představ. Důkazem je video z lyžařského areálu Hochzillertal, na kterém je vidět následek nehody několika kabin lanovky.

Policie prověřuje zakázky pro Povodí Labe

Policie z Ústeckého kraje prověřuje zakázky pro státní podnik Povodí Labe se sídlem v Hradci Králové. Kriminalisté si 15. listopadu vyžádali informace a dokumenty k některých obchodním případům z letech 2009 a 2018, sdělila mluvčí podniku Hana Bendová.

Silné zimní bundy přidávají pár centimetrů, které snižují účinnost bezpečnostních pásů

Svrchní zimní oděv v kombinaci s bezpečnostními pásy není pro cestující to nejlepší řešení. Silné zimní bundy přidávají pár centimetrů, které snižují účinnost bezpečnostních pásů.