sobota 15. června 2024 Vít

V olomouckých parcích se v pátek bude závodit

Pokud holdujete sportu a nevadí vám špatné počasí, které je na pátek předpovídáno, můžete vyrazit na pátou hodinu odpolední do Smetanových sadů ke Cafe Restaurant Fontána poměřit síly s ostatními běžci v běžeckém závodu na deset kilometrů.

Páteční běh v parku s názvem Běh Výstaviště Flora je ideální možností jak pro začátečníky, tak pro pokročilé běžce poměřit své síly s ostatními. Pro hlavní závod je připravena trať o délce 9600 metrů, pro věčné začátečníky a mládež se organizátoři rozhodli připravit kratší verzi tratě, která měří 3200 metrů.

Ředitel závodu, pan Adam Fritscher, se nechal slyšet, že kratší trať je ideální přípravou pro běžce, kteří se chystají na Olomoucký půlmaraton nebo dokonce maraton v Praze, který se koná na začátku května. Navíc, část trati je totožná s tou na půlmaratonu, běžci si tak mohou vyzkoušet profil trati předem. Startovné v hlavním závodě je symbolických 90 korun, pro kratší trať si připravte v peněžence 40 korun.

Ideální možností, jak se přihlásit, je navštívit www.bezeckezavody.cz a vyplnit online formulář. Má to i další výhodu - při online registraci závodníci zaplatí jen 60 korun.

V rámci startovného je pro každého závodníka připravena dvacetikorunová poukázka na občerstvení v Café Restaurant Fontána a čaj po doběhnutí do cíle, což jistě v takovém počasí příjde vhod.

Autor: L. Behingerová

 

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.