středa 29. listopadu 2023 Zina

Vyhledávání

Nalezené články: "Horka"

Neznámý řidič narazil večer do zahradního domku. Z místa pak zmizel

Na kraji obce Horka nad Moravou havaroval v sobotu kolem 23 hodiny neznámý řidič vozidlem Škoda Fabia do zahradního domu. Způsobená škoda a příčiny nehody policisté vyšetřují.

Kam na nedělní procházku? Na Sluňákově lidé staví umění z přírodnin

Slunečný víkend láká k aktivně strávenému času venku. Od celodenního výletu však nejednoho člověka odradí zavřené podniky, které v chladných podzimních dnech turistům poskytnou teplé útočiště a něco na zub. Proto pro vás máme tip na zábavnou...

Před 30 lety byla zřízena CHKO Litovelské Pomoraví

Chráněná krajinná oblast (CHKO) Litovelské Pomoraví, která byla vyhlášena 29. října 1990 v Olomouckém kraji, patří s rozlohou 96 kilometrů čtverečních k nejmenším CHKO v ČR. Přesto je tuzemským unikátem, který zřejmě nemá obdoby ani nikde v Evropě....

Olomoucké knihovny zatím provoz neomezují. Program plánovaných akcí se ale může měnit

Služeb olomouckých knihoven mohou čtenáři stále plně využívat. Univerzitní, městská i vědecká knihovna fungují v běžném režimu, v případě zpřísnění protiepidemických opatření se nicméně chystají využít zkušeností z jarní vlny epidemie.

Vychází zářijové číslo magazínu Akce Zábava s kulturním přehledem v Olomouci a okolí

Se začátkem září vychází také nové číslo olomouckého kulturního magazínu Akce Zábava. Ten přináší měsíční přehled kulturních akcí z Olomouce a okolí. Magazín si můžete zdarma vyzvednout na příslušných distribučních, která najdete níže v článku.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Horka"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Horka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.