Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "Hvězda"

U hvězdárny v Lošově hořela plastová lavička. Lidem sloužila jen rok a půl

pondělí, 6. května 2019, 10:30SpolečnostKrimiOlomoucko
 

V pátek před desátou hodinou dopoledne zjistili strážníci během hlídky, že u hvězdárny v Lošově hoří lavička.

 

Čarodějnická Korunní pevnůstka přilákala mnoho návštěvníků

středa, 1. května 2019, 19:30KulturaOlomoucko
 
Snímek obrazovky 2019-05-01 v 10.20.53

Olomoucká Korunní pevnůstka byla v úterý 30. dubna plná povyku, skvělé hudby, čarodějnických houfů a úsměvů na tváři. A není divu, konala se tu již tradiční akce Pálení čarodějnic, jejíž pestrý program bezkonkurenční zábavu zaručoval.

 

Castingu do prestižní modelingové soutěže Elite Model Look se již za pár dní mohou zúčastnit ženy i muži

sobota, 30. března 2019, 20:00SpolečnostOlomouckoPřerovskoProstějovskoŠumperskoJeseníky
 

Castingy se budou konat ve dnech od 1. do 15. dubna v obchodních centrech ve všech regionech České republiky.

 

První ročník Prostějovského plesu se vydařil, organizátoři ho plánují i na další rok

úterý, 5. března 2019, 19:00KulturaProstějovsko
 

Až do ranních hodin se bavili hosté prvního rořníku Prostějovského plesu, který v sobotu pořádalo Radio Haná a agentura Forsberg. A tenhle styl plesání se městu v srdci Hané zalíbil - jedlo se, pilo a tančilo do brzkých ranních hodin.

 

Sbírka Vánoční hvězda pro nemocné děti vynesla rekordní tři miliony korun

čtvrtek, 28. února 2019, 21:00OlomouckoSpolečnost
 
ilustrační foto

Rekordní více než tři miliony korun vynesla charitativní sbírka Vánoční hvězda na pomoc onkologicky nemocným dětem z olomoucké fakultní nemocnice. Do sbírky lidé na konci roku přispívali nákupem desítek tisíc kusů pryšců nádherných, známých jako vánoční...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Hvězda"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Hvězda"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Jak bydlí Češi v regionech? Nejspokojenější jsou v obcích do tisíc obyvatel

Rozdíly mezi kraji panují především s ohledem na typ bydlení. Zatímco ve Středočeském nebo Zlínském kraji (46 %) převažuje bydlení ve vlastním rodinném domě, pronájmy vedou naopak v Praze (35 %), v Královehradecku žije téměř pětina obyvatel v bytě či domě u příbuzných nebo známých (17 %). Z hlediska spokojenosti s bydlením se rozdíly projevují spíše v souvislosti s velikostí obce. Nejvíce spokojení jsou se svým bydlením lidé žijící mimo Prahu, zejména ti z malých obcí. To a mnohé další vyplývá z výzkumu společnosti Ekonomické stavby, kterého se zúčastnilo více než tisíc respondentů.

DRBNA NA CESTÁCH: 3500 tun křišťálu, zlatem protkaný závěs a 1100 místností. Takhle si žil rumunský diktátor

Tří miliony tun mramoru, 3500 tun křišťálu na 480 lustrech a 1400 stropních světlech a mnoha zrcadlech a také 5500 tisíce tun betonu. To je jen krátký výčet materiálu, který byl použit při stavbě paláce pro bývalého rumunského diktátora Ceaușesca. Dnes druhá největší administrativní stavba na světě slouží jako budova parlamentu. A právě na honosný palác, který najdete v centru Bukurešti, se zaměříme v dnešním dílem Drbny na cestách.

Den s terénními pracovnicemi: Je výhodnější vyměnit jehlu, než léčit žloutenku

Den jsem strávil s terénními pracovnicemi Helenou a Ilonou ze Společnosti Podané ruce. Nejen u sbírání použitých injekčních stříkaček jsme si povídali třeba o tom, které nelegální drogy jsou v Olomouci nejrozšířenější, kde se v Olomouci nachází nejvíc použitých stříkaček a proč je dobré uživatelům drog jehly měnit.