středa 29. března 2023 Taťána

Vyhledávání

Nalezené články: "online"

Za výzkum nových biomarkerů získala studentka Univerzity Palackého významné ocenění Wernera von Siemense

Anna Petráčková z Ústavu imunologie získala Cenu Wernera von Siemense 2022 za výzkum nových biomarkerů u hemato-onkologických a autoimunitních onemocnění. Její školitelka, Eva Kriegová, také byla oceněna.

Ambulance zdraví online od Fakultní nemocnice. V březnu se naučíte správně dýchat. V dubnu se dozvíte, jak předejít syndromu vyhoření

Dýchání je první a poslední úkon v našem životě. Astma může způsobit vážné potíže s dechem. Jak předejít rozvoji astmatu a jak účinná je léčba? To je tématem prvního dílu seriálu Ambulance AZ.

Na Univerzitu Palackého se hlásí rekordní počet lidí

Olomoucká univerzita má rekordní počet přihlášek ke studiu - 35 972, což je nejvíc v historii školy. Díky úspěšným marketingovým kampaním a možnosti podání e-přihlášky do poloviny března zájem o studium na všech osmi fakultách UP vzrostl.

Olomoucký kraj poskytl peníze na tvorbu fotopoitnů na Jeseníku, chtějí přilákat turisty

Olomoucký kraj poskytne milion korun na úpravu běžeckých stop v Jeseníkách. Peníze budou použity na provoz roleb, školení rolbařů, mapování a značení tras a provoz GPS systému.

Univezita Palackého pořádá Noc práva, nabídne simulaci soudního procesu

Olomoucká právnická fakulta se připojí k 4. ročníku Noci práva, která se koná ve středu 8. března. Cílem této akce je zpřístupnit právo široké veřejnosti a umožnit setkání právnické komunity.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "online"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "online"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.