Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "střed"

Města i univerzita si připomenou listopad 1989

Dnes, 20:30SpolečnostZ kraje
 

Třicáté výročí sametové revoluce si v Olomouckém kraji připomenou města, muzea, divadla i galerie. Středem dění bude Olomouc a Univerzita Palackého, řada akcí se však koná také v dalších městech regionu i v menších obcích. Listopadové události představí...

 

Slevové IN karty v regionálních vlacích v Olomouckém kraji nakonec zůstanou

Dnes, 18:00Doprava
 
ilustrační foto

Cestující budou moci od 1. ledna při jízdě osobními a spěšnými vlaky po Olomouckém kraji dál používat slevové IN Karty Českých drah, se kterými se při prezentaci nového tarifu Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (IDSOK) původně nepočítalo....

 

VIDEO: Při stavbě rodinného domu byla nalezena ruská mina z války. Musel ji odpálit pyrotechnik

Dnes, 10:04ProstějovskoZprávy
 

V neděli 20. října 2019 v podvečerních hodinách vyjížděli policisté na stavbu rodinného domu v Mořicích, kde byla nalezena ruská tříštivá dělostřelecká mina ráže 82 milimetrů z období 2. světové války. Minu musel odpálit pyrotechnik.

 

Nebezpečná křižovatka v Droždíně bude příští rok upravena

pondělí, 21. října 2019, 18:00SpolečnostOlomoucko
 

Bezpečnost automobilového provozu na nepřehledné křižovatce v Olomouci-Droždíně, jehož obyvatelé si dlouhodobě stěžují na neutěšenou dopravní situaci v této městské části, by příští rok měla být díky stavební úpravě podstatně zvýšena. Projekt už je...

 

Olomoucký kraj zve místní živnostníky a podnikatele na setkání. Řešit se budou chystané změny

pondělí, 21. října 2019, 16:30OlomouckoSpolečnost
 
ilustrační foto

Setkání živnostníků a podnikatelů z Olomouckého kraje proběhne v kongresovém sále Pegasus Regionálního centra Olomouc v Jeremenkově ulici v úterý 29. října od 13:30 do 15:00.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "střed"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "střed"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.