pondělí 6. února 2023 Vanda

Nezletilá dívka nepřežila střetnutí skůtru s automobilem

Nezletilá dívka nepřežila ve čtvrtek večer v Hranicích na Přerovsku střet skútru s vozidlem Peugeot Partner. Nehoda se stala v části města Drahotuše v ulici Hranická, její příčiny policie vyšetřuje. Informovala o tom policejní mluvčí Marie Štrbáková.

"Mladý řidič vezl na skútru jako spolujezdkyni dívku mladší patnácti let, která při nehodě utrpěla zranění neslučitelná se životem. Řidič byl zraněn lehce. Řidič motorového vozidla zraněn nebyl," uvedla Štrbáková.

Dodala, že ke zjištění příčin a bližších okolností nehody je potřeba vypracovat znalecké posudky z oboru dopravy. "Proto nelze určit ani předběžnou míru zavinění. Vzhledem k věku a k pietě pozůstalým nebudeme blíže specifikovat účastníky této dopravní nehody," dodala mluvčí.

Podle informací zemřelo od začátku letošního roku na silnicích Olomouckého kraje včetně této nehody 15 lidí. Poslední tragická nehoda se stala 13. dubna u Chudobína na Olomoucku, kde se srazila tři osobní auta. Devětatřicetiletý muž zemřel na místě, dvě ženy byly zraněny. Loni za celý rok zemřelo při nehodách v Olomouckém kraji 28 lidí.

Zdroj: ČTK

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.