sobota 15. června 2024 Vít

VIDEO: Muž odcizil z kanceláře obchodního domu dva notebooky, nepoznáte ho?

V pátek 5. února v poledne vešel muž do obchodního domu Obchodní korzo a.s. zrovna v době, kdy byli pracovníci jedné z kanceláří na obědové pauze. Z kanceláře si odnesl dva notebooky. Jeho počínání však zachytila bezpečnostní kamera. Policie se nyní obrací na veřejnost, zda-li někdo nepozná pachatele.

Obchodní korzo se nachází na ulici Dr. E. Beneše v Šumperku. Muž si počkal na schodišti u kanceláře, než půjdou zaměstnanci na oběd, poté se vloupal do kanceláře a ukradl dva notebooky. "Jednalo se o muže ve věku 40 – 45 let, vysokého 180 – 185 cm, štíhlé postavy, obličej měl částečně zarostlý vousy, tzv. strniště, na očích měl brýle s černými obroučkami. Na sobě měl světlou bundu, modré kalhoty, na nohou bílou sportovní obuv a na hlavě kšiltovku. Přes levé rameno, křížem k pravému boku měl zavěšenou tašku," popsala muže policejní mluvčí Marie Šafářová.

 

 

 

 

Do nynějška se nepodařilo policistům pachatele identifikovat, proto se obrací s žádostí o pomoc i na veřejnost. Pokud by měl někdo jakékoli informace, obrátit se může na kterékoli oddělení policie či na linku 158.

Čtěte více:

Autoři | Foto pixabay.com | Zdroj PČR

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.