středa 17. července 2024 Martina

Dopoledne zasahovali hasiči u několika nehod

V průběhu dopoledne v pondělí 12. ledna 2014 vyjížděli profesionální hasiči z Olomouckého kraje k několika dopravním nehodám.

8:08 hodin - Třeština

K dopravní nehodě vyjížděli profesionální hasiči z Uničova a dobrovolní hasiči z Mohelnice. Hasiči po příjezdu zjistili, že při nehodě narazilo osobní vozidlo do hlavního uzávěru plynu. Hasiči provedli kontrolní měření plynu s nulovými hodnotami. Na místo byli povoláni pracovníci plynáren, kteří si událost převzali. Při nehodě byla zraněna jedna osoba, kterou hasiči předali do péče zdravotnické záchranné služby. Ve stejném okamžiku se v obci Třeština stala ještě další nehoda. Řidička sjela osobním vozidlem do příkopu. Hasiči jí pomohli vozidlo vytáhnout zpět na silnici. Tato nehoda se obešla bez zranění.

9:11 hodin - Jedlí

K dopravní nehodě vyjeli profesionální hasiči ze Zábřehu a dobrovolní hasiči z Jedlí. Při nehodě sjel kamion plně naložený plechem ze silnice v obci Jedlí a visel nad domem a příkopem. Hasiči kamion zajistli a dohodli se s řidičem, že si zajistí vyproštění sám. Protože z kamionu neunikaly žádné provozní kapaliny a na místě nebylo dále potřeba jednotek hasičů, vrátily se zpět na své základny. Událost si převzala k šetření Policie ČR.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.