Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Jak získat, rozvíjet a udržet nejlepší lidí? Odpovědi nabídne sobotní seminář v Olomouci

 
středa, 12. prosince 2018, 13:30

Tuto sobotu 15. prosince proběhne v Olomouci seminář pro manažery se zaměřením na práci s lidmi v digitální době.

Seminář pro manažery s názvem Personalistika v digitální době v návaznosti na Průmysl 4.0 se uskuteční v sobotu 15. prosince 2018 od devíti hodin dopoledne v budově Centrum-Vzdělávání Počítačové služby na adrese Stupkova 1a v Olomouci pod vedením Vladimíra Kalendy.

Práce s lidmi v digitální době „HR 4.0“, „HR tech“

Účastníci semináře se budou orientovat v těchto tématech:

  • Lidský kapitál firem – budování a zhodnocování
  • Personální řízení – systémy, procesy, nástroje
  • People management – práce manažerů na řízení výkonnosti, rozvíjení kompetencí a potenciálu zaměstnanců

Seminář bude realizován v rámci probíhajícího studia MBA v Olomouci jako třetí seminář školního roku 2018/2019. Toto třísemestrální studium je určeno především pro manažery, kteří se chtějí připravit na současné a budoucí výzvy digitální doby. Bližší informace o tématech studia i přednášejících najdete zde.

Centrum-Vzdělávání.cz má již více jak osmadvacetileté zkušenosti v oblasti vzdělávání dospělých jak v Olomouckém kraji, tak i s realizacemi v celé ČR. Mimo aktuálně zmiňované studium MBA v Olomouci již mnoho let realizuje kurzy firemního vzdělávání, osobnostního rozvoje či kurzů IT. V oblasti akreditovaných kurzů nabízí kurzy pro pedagogy DVPP, rekvalifikace a profesní zkoušky.

Kapacita semináře je omezena. Možnost přihlásit se na tento seminář máte zde.

Vizitka autora

 

Ivo Spisar

Redaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: redakce@olomouckadrbna.cz

 

Kam dál?

Olomoucký útulek hledá minimálně padesát dobrovolníků na odchyt...

středa, 12. prosince 2018, 10:30

Olomoucký útulek, který je součástí Ligy na ochranu zvířat ČR, hledá minimálně padesát dobrovolníků, kteří mohou pomoci při...

FOTO: Uničovští strážníci si převzali nové pistole. Jsou od České...

úterý, 11. prosince 2018, 22:00

Strážníci Městské policie Uničov si včera na prostějovské střelnici převzali nové pistole CZ P 10 C od České zbrojovky Uherský...

Strážníci našli v krabici u popelnic kotě. Předali ho veterináři

úterý, 11. prosince 2018, 19:00

Kotě v krabici u popelnice bylo nalezeno v ulici U Cukrovaru včera před polednem. Kotě bylo strážníky Městské policie Olomouc...

Janáčkova opera Její pastorkyňa bude poslední letošní premiérou...

úterý, 11. prosince 2018, 15:30

Moravské divadlo v Olomouci uvede tento týden v pátek poslední letošní premiéru, Janáčkovu operu Její pastorkyňa. Titul se na...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Extrémní srážky budou častěji, podle odborníků by pomohla hluboká orba

Povodně z intenzivních srážek jsou přirozeným jevem, zemědělská půda by však mohla zadržet více vody, kdyby se hlouběji oralo. Novinářům to sdělili Martin Hanel a Petr Máca z Fakulty životního prostředí České zemědělské univerzity v Praze. Do budoucna bude se zvyšující se teplotou růst množství vlhkosti ve vzduchu, srážkové extrémy tak budou pravděpodobně růst, upozornili.

Fotbalgolf pod Ještědem - stavte se tento skvělý sport vyzkoušet

Fotbalgolfová sezóna 2019 vypukla v Liberci naplno. Hřiště letos bylo otevřeno o měsíc dříve než v loňském roce a díky příznivým přírodním podmínkám a dostatečnému dešti je aktuálně ve skvělé formě.

Na webu Mirošovic byl zveřejněný výsledek eurovoleb, už byl stažen

Na webu Mirošovic byl včera odpoledne krátce zveřejněný výsledek eurovoleb v této středočeské obci. Výsledky hlasování o Evropském parlamentu lze přitom v celé EU, tedy i v České republice zveřejňovat až v neděli před půlnocí, kdy už odhlasují voliči ve všech členských státech. Podle kraje šlo o chybu volební komise. Výsledky z webu po upozornění krajského úřadu zmizely, řekla vedoucí oddělení správních agend Středočeského kraje Eva Jůzová.