Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Jak získat, rozvíjet a udržet nejlepší lidí? Odpovědi nabídne sobotní seminář v Olomouci

 
středa, 12. prosince 2018, 13:30

Tuto sobotu 15. prosince proběhne v Olomouci seminář pro manažery se zaměřením na práci s lidmi v digitální době.

Seminář pro manažery s názvem Personalistika v digitální době v návaznosti na Průmysl 4.0 se uskuteční v sobotu 15. prosince 2018 od devíti hodin dopoledne v budově Centrum-Vzdělávání Počítačové služby na adrese Stupkova 1a v Olomouci pod vedením Vladimíra Kalendy.

Práce s lidmi v digitální době „HR 4.0“, „HR tech“

Účastníci semináře se budou orientovat v těchto tématech:

  • Lidský kapitál firem – budování a zhodnocování
  • Personální řízení – systémy, procesy, nástroje
  • People management – práce manažerů na řízení výkonnosti, rozvíjení kompetencí a potenciálu zaměstnanců

Seminář bude realizován v rámci probíhajícího studia MBA v Olomouci jako třetí seminář školního roku 2018/2019. Toto třísemestrální studium je určeno především pro manažery, kteří se chtějí připravit na současné a budoucí výzvy digitální doby. Bližší informace o tématech studia i přednášejících najdete zde.

Centrum-Vzdělávání.cz má již více jak osmadvacetileté zkušenosti v oblasti vzdělávání dospělých jak v Olomouckém kraji, tak i s realizacemi v celé ČR. Mimo aktuálně zmiňované studium MBA v Olomouci již mnoho let realizuje kurzy firemního vzdělávání, osobnostního rozvoje či kurzů IT. V oblasti akreditovaných kurzů nabízí kurzy pro pedagogy DVPP, rekvalifikace a profesní zkoušky.

Kapacita semináře je omezena. Možnost přihlásit se na tento seminář máte zde.

Vizitka autora

 

Ivo Spisar

Redaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: redakce@olomouckadrbna.cz

 

Kam dál?

Olomoucký útulek hledá minimálně padesát dobrovolníků na odchyt...

středa, 12. prosince 2018, 10:30

Olomoucký útulek, který je součástí Ligy na ochranu zvířat ČR, hledá minimálně padesát dobrovolníků, kteří mohou pomoci při...

FOTO: Uničovští strážníci si převzali nové pistole. Jsou od České...

úterý, 11. prosince 2018, 22:00

Strážníci Městské policie Uničov si včera na prostějovské střelnici převzali nové pistole CZ P 10 C od České zbrojovky Uherský...

Strážníci našli v krabici u popelnic kotě. Předali ho veterináři

úterý, 11. prosince 2018, 19:00

Kotě v krabici u popelnice bylo nalezeno v ulici U Cukrovaru včera před polednem. Kotě bylo strážníky Městské policie Olomouc...

Janáčkova opera Její pastorkyňa bude poslední letošní premiérou...

úterý, 11. prosince 2018, 15:30

Moravské divadlo v Olomouci uvede tento týden v pátek poslední letošní premiéru, Janáčkovu operu Její pastorkyňa. Titul se na...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Novým ministrem kultury by se podle serverů Seznam Zprávy a Novinky.cz mohl stát někdejší ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD). Nynější předseda sněmovního zahraničního výboru na dotaz, zda by do vlády vstoupil, neodpověděl. Zaorálka vnímá jako dobrého kandidáta poslanec ČSSD Jan Birke, který ČTK řekl, že sám nabídku na tuto pozici nedostal.

Trump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA Grónsko

Americký prezident Donald Trump dnes oznámil, že ruší zářijovou cestu do Dánska, neboť premiérku Mette Frederiksenovou neoslovila jeho nabídka ohledně koupě Grónska. Informovala o tom agentura Reuters. Dánští politici na odřeknutí návštěvy reagují s údivem. Zprávu o tom, že Trump uvažuje o koupi autonomního území Dánska a největšího ostrova na světě se zhruba 56 tisíc obyvatel, zveřejnil minulý týden americký list The Wall Street Journal.

Česko si připomene srpen 1968 a 1969, Milion chvilek chystá pochod

V Česku se dnes chystají desítky akcí, kterými si lidé připomenou okupaci Československa vojsky Varšavské smlouvy v roce 1968 a oběti demonstrací v srpnu 1969. Spolek Milion chvilek pro demokracii přichystal pochod Prahou, při kterém chtějí vzpomenout na potlačení demonstrací před 50 lety a také poukázat na současné politické problémy. Čelní představitelé státu a pamětníci se zúčastní pietního aktu u budovy Českého rozhlasu.