Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Olomoučtí veslaři vezou medaile z Mistrovství republiky na dlouhé dráze

 
čtvrtek, 11. dubna 2019, 20:30

Olomoučtí veslaři se od loňského roku neobjevují na řece Moravě v Olomouci, protože zde probíhají stavební práce. Provizorní útočiště dočasně nalezli na grygovské štěrkovně, kde se úspěšně připravují na mistrovské soutěže. O uplynulém víkendu se konalo na Labi u Štětí Mistrovství republiky ve veslování na dlouhé dráze. Juniorkám se velmi dařilo a vezou stříbro a bronz ze závodu dvojek bez kormidelnice.

Sára Ševčíková s Lucií Truhlářovou si dojely pro stříbrné medaile, Tereza Michalčíková s Markétou Zbořilovou braly bronz.

Dorostenci poslali na start dvojky a skify. Petr Čížek s Michalem Grivalským si dojeli pro čtvrté místo, když jim medaile unikla o čtyři a půl sekundy. Šimon Mach s Vojtěchem Kolomazníkem příjemně překvapili šestou příčkou. Skifař Filip Snášel prohrál bronzovou medaili o šest desetin sekundy.

Za deset dní čekají vybrané posádky kontrolní závody reprezenatačních družstev, mladší kategorie budou závodit v Brně.

Tisková zpráva | Foto Veslařský klub Olomouc

Kam dál?

Aktualizováno 12. dubna 2019, 8:48

VIDEO: Dělníci překopli řad, který vede vodu Olomoucí. V domech v...

čtvrtek, 11. dubna 2019, 15:11

Při rekonstrukci mostu u Bristolu v Olomouci došlo ve čtvrtek odpoledne k překopnutí potrubí. Kvůli této havárii se rozlila voda...

Olomoucká Vila Primavesi bude otevřena veřejnosti

čtvrtek, 11. dubna 2019, 19:00

Národní kulturní památku Vila Primavesi v historickém centru Olomouce si ve čtvrtek 18. dubna budou moci lidé prohlédnout při...

Cyklisté se vrací do provozu. Policie radí, jak je s výbavou a...

čtvrtek, 11. dubna 2019, 18:00

Teplé počasí přilákalo na silnice více cyklistů. Policie radí, jak je to s povinnou a doporučenou letní výbavou a připomíná, že...

Academia Film Olomouc opět nabídne dětskou sekci AFO Junior

čtvrtek, 11. dubna 2019, 15:00

Ve dnech 23. až 28. dubna Olomouc ožije 54. ročníkem festivalu AFO. Stejně jako loni se můžete těšit na populárně-vědecké...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Kaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamu

Na internetu se objevila falešná aplikace, která se vydává za populární nástroj pro úpravu fotografií FaceApp. Mobilní zařízení uživatelů infikuje programem pro nevyžádanou reklamu MobiDash. Uvedla to antivirová firma Kaspersky Lab. Aplikace FaceApp od ruských vývojářů Wireless Lab se stala v posledních týdnech hitem. Pomocí nástrojů umělé inteligence dokáže vyfotografovanou osobu nechat zestárnout, omládnout, nebo dokonce změnit pohlaví. V souvislosti s ní se ale objevilo i varování před narušením soukromí, protože aplikace posílá fotografie k úpravě na servery mimo zařízení uživatele.

Polský zákazník skoupil jízdenky na celý vlak

Nespokojený zákazník polských drah vynaložil tisíce zlotých a hodiny svého času, aby skoupil jízdenky na celý vlak, a to jen proto, aby je hned následující den zkusil vrátit. To vše udělal kvůli tomu, aby na sociálních sítích předvedl, jak byrokraticky se státní dráhy chovají k cestujícím. A železnice se nechala vyprovokovat, napsal polský list Gazeta Wyborcza.

KOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních let

Chceš vidět, jak budeš vypadat za 40 let? Na. “Tyjo, celý můj tata. Neskutečný, to musí vidět ostatní!!”