Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Na olomouckou Korunní pevnůstku se budou v poslední dubnový den slétat čarodějnice

 
pátek, 26. dubna 2019, 12:30

Již příští týden proběhne v Olomouci tradiční akce spojená s pálením ohňů, vírou v čarodějnice a opékáním špekáčků! Pálení čarodějnic vypukne v 16.00 poslední dubnový den v prostorách Korunní pevnůstky. A na co všechno se můžete v předvečer prvního máje těšit?

Na své si přijdou všechny věkové kategorie. „Pro ty nejmenší máme připravenou dětskou diskotékou, rej masek, v neposlední řadě se pak dětičky budou moci vyřádit na nejrůznějších atrakcích. Ostatní pak určitě potěší třeba koncert známého českého písničkáře XINDLA X či další hudební vystoupení. A společně si na závěr akce zazpíváme u ohně s doprovodem kytary,” popisuje lákadla letošního Pálení čarodějnic programový ředitel pořádajícího Radia Haná Marek Berger. Kromě bohatého programu tu pro vás bude připraveno i skvělé občerstvení a chybět nebude ani oblíbený ohňostroj s hudbou.

Neváhejte a přijďte s námi prožít magickou filipojakubskou noc plnou skvělé zábavy. Těšíme se na vás 30. dubna na olomoucké Korunní pevnůstce.

PROGRAM:
16:00 Otevření areálu
16:30 Hudební pásmo pro rodiny – rej masek
17:00 3day – koncert
18:00 Hudební pásmo pro rodiny – rej masek
19:00 Zapálení vatry a rej masek
19:10 Semtex – koncert
20:00 Hudební pásmo pro rodiny – rej masek
21:00 Ohňostroj s hudbou
21:10 XINDL X – koncert
22:15 Zpívání u kytary a ohně
23:00 Ukončení akce
Celý den zážitkové focení, atrakce a bohaté občerstvení

 

Tisková zpráva

Kam dál?

Kvůli požáru ve sklepě domu v Mohelnici se evakuovalo sedmdesát lidí

pátek, 26. dubna 2019, 10:30

Zhruba sedm desítek lidí museli včera večer evakuovat hasiči a policisté kvůli požáru ze čtyřpodlažního panelového domu v...

Ředitelé Muzea umění se ohradili proti trestnímu oznámení ministra...

pátek, 26. dubna 2019, 10:00

Ministr kultury Antonín Staněk podal blíže nespecifikované trestní oznámení na dva ředitele Muzea umění Olomouc, Pavla...

Jarní Flora je tady. Kde parkovat a na co si dát pozor?

pátek, 26. dubna 2019, 08:39

Až do neděle 28. dubna se na Výstavišti Flora Olomouc koná mezinárodní květinová výstava a zahradnický veletrh Flora Olomouc 2019...

Rádio Haná rozšiřuje svůj tým, aktuálně hledá obchodní asistentku

čtvrtek, 25. dubna 2019, 19:30

Rádio Haná si za čtvrtstoletí si na olomouckém mediálním trhu vydobylo své neochvějné postavení v řadách posluchačů a obchodních...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Babiš uvedl, že by nepřijal abolici, debata o tom je nesmyslná

Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že by nepřijal abolici, tedy prezidentské zastavení svého trestního stíhání. Prezident Miloš Zeman tento týden uvedl, že by premiérovi abolici udělil v případě, že by nejvyšší státní zástupce rozhodl o obnovení Babišova trestního stíhání kvůli farmě Čapí hnízdo. Babiš pokládá nastolování úvah o abolici za nesmyslné v situaci, kdy pražské městské státní zastupitelství pravomocně rozhodlo o zastavení jeho stíhání.

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.