Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Policie hledá svědky nehody cyklisty, který upadl na cyklostezce. Přivodil si zranění, kterým později podlehl

 
úterý, 26. září 2017, 14:30

V pondělí 25. září byla oznámena na policii nehoda cyklisty, která se stala ve čtvrtek 21. září krátce po půl sedmé večer na ulici Hrdinů v Uničově. Cyklista se podle dosavadního šetření zranil sám, když nasedal na kolo.

Šedesátiletý cyklista podle policejního šetření z kola upadl a zranil se. Zranění bylo natolik vážné, že následující den v nemocnici zemřel. „Oznámení o předmětné nehodě jsme obdrželi v pondělí 25. září 2017. Z dosavadního šetření bylo zjištěno, že kromě svědkyně, která cyklistovi pomáhala a byla policisty ztotožněna, měl cyklistovi pomáhat i dosud nezjištěný muž," řekla mluvčí policie Irena Urbánková.

V této souvislosti se policie obrací na širokou veřejnost za účelem pomoci při hledání svědků nehody. Rovněž prosí muže, který cyklistovi pomáhal, aby se se svým svědectvím přihlásil policistům na adrese Třída Kosmonautů 189/10 nebo na telefonním čísle 974 766 251. Stejný postup můžou využít i případní další svědci.

 

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto PČR

Kam dál?

V Domašově nad Bystřicí, Jívové, Horní Loděnici a Hraničných...

pátek, 22. září 2017, 12:34

Moravská Vodárenská v pátek dopoledne oznámila, že v Domašově nad Bystřicí, Jívové, Horní Loděnici a Hraničných Petrovicích...

Pohřešovaného seniora, který se včera ztratil v lese poblíž Radíkova,...

pondělí, 18. září 2017, 12:11

Pátrání po osmdesátiletém seniorovi, který se včera ztratil manželce v lesích mezi Posluchovem a Radíkovem, má šťastný konec. Muž...

Pár oryxů se z olomoucké zoo vydal na cestu do Itálie. Zařadí se do...

pátek, 15. září 2017, 16:30

V tomto týdnu odcestoval do Itálie, konkrétně do Pombia Parku v Itálii, pár oryxů ze Zoo Olomouc. Roman a Adélka se tam připojí...

V Olomouci začne další protipovodňová etapa, na řadu přijde kácení...

čtvrtek, 14. září 2017, 18:00

V Olomouci začíná příprava na další etapu rozsáhlých protipovodňových opatření. Zahájí ji kácení stromů a dřevin v okolí mostů...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Babiš uvedl, že by nepřijal abolici, debata o tom je nesmyslná

Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že by nepřijal abolici, tedy prezidentské zastavení svého trestního stíhání. Prezident Miloš Zeman tento týden uvedl, že by premiérovi abolici udělil v případě, že by nejvyšší státní zástupce rozhodl o obnovení Babišova trestního stíhání kvůli farmě Čapí hnízdo. Babiš pokládá nastolování úvah o abolici za nesmyslné v situaci, kdy pražské městské státní zastupitelství pravomocně rozhodlo o zastavení jeho stíhání.

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.