Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Opilý agresor urážel obsluhu v baru a nakonec i samotné policisty. Ti museli použít donucovací prostředky

 
pondělí, 26. listopadu 2018, 11:00

Včera před jednou hodinou v noci řešili policisté incident v jednom z přerovských barů. Jeden z hostů tam slovně napadal obsluhu baru a poté i samotné policisty.

Potížista dokonce poškodil zařízení baru, a to stůl a popelník. Ani po příjezdu policistů svého jednání nezanechal a vulgárními výrazy urážel i je. Policisté muže vyzývali, aby výtržnosti zanechal, ale neuposlechl, a tak museli použit donucovacích prostředků, aby muže zpacifikovali. Agresor byl převezen na policejní služebnu, kde mu bylo naměřeno 2,6 promile alkoholu v dechu. Na závěr byl přepraven do protialkoholní záchytné stanice k vystřízlivění.

Škoda poškozením zařízení je v tuto chvíli odhadována na pětset korun. Muž je nyní podezřelí z přestupku proti majetku a přestupku proti veřejnému pořádku (neuposlechnutí výzvy úřední osoby při výkonu její pravomoci). Incident je nadále v šetření policistů,“ uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková.

Napsal Drahomíra Schneiderová | Foto Pixabay.com

Kam dál?

VIDEO: Přerovu pomohl k vítězství gól, který nepadl. Rozhodčí ho ale...

čtvrtek, 22. listopadu 2018, 21:00

V utkání 26. kola hokejové Chance ligy mezi Přerovem a Litoměřicemi padl gól, jaký svět neviděl. Ve 33. minutě zápasu zvýšil na...

Chlapec spadl na koloběžce a vyrazil si zuby, které vyhodil do koše,...

středa, 21. listopadu 2018, 19:30

V neděli odpoledne prováděla policejní motohlídka kontrolu se zaměřením na podezřelé osoby v okolí zazimované zahrádkářské...

Autojeřáb sjel ze silnice do příkopu, nehodou vznikla škoda za 52...

středa, 21. listopadu 2018, 11:00

Včera odpoledne se v obci Polom stala havárie autojeřábu. Škoda, která vznikla byla vyčíslena na 52 tisíc korun.

Povodí zjišťuje vliv stavby vodního díla Skalička na okolní oblasti,...

úterý, 20. listopadu 2018, 19:30

Povodí Moravy zadá kvůli stavbě dlouho plánovaného vodního díla Skalička u Hranic na Přerovsku podrobnou hydrogeologickou studii....

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Kaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamu

Na internetu se objevila falešná aplikace, která se vydává za populární nástroj pro úpravu fotografií FaceApp. Mobilní zařízení uživatelů infikuje programem pro nevyžádanou reklamu MobiDash. Uvedla to antivirová firma Kaspersky Lab. Aplikace FaceApp od ruských vývojářů Wireless Lab se stala v posledních týdnech hitem. Pomocí nástrojů umělé inteligence dokáže vyfotografovanou osobu nechat zestárnout, omládnout, nebo dokonce změnit pohlaví. V souvislosti s ní se ale objevilo i varování před narušením soukromí, protože aplikace posílá fotografie k úpravě na servery mimo zařízení uživatele.

Polský zákazník skoupil jízdenky na celý vlak

Nespokojený zákazník polských drah vynaložil tisíce zlotých a hodiny svého času, aby skoupil jízdenky na celý vlak, a to jen proto, aby je hned následující den zkusil vrátit. To vše udělal kvůli tomu, aby na sociálních sítích předvedl, jak byrokraticky se státní dráhy chovají k cestujícím. A železnice se nechala vyprovokovat, napsal polský list Gazeta Wyborcza.

KOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních let

Chceš vidět, jak budeš vypadat za 40 let? Na. “Tyjo, celý můj tata. Neskutečný, to musí vidět ostatní!!”