Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Policie vyhlásila pátrání po kriminálníkovi Jakubovi Kolářovi, pohybuje se prý mezi bezdomovci

 
středa, 24. května 2017, 12:45

Přerovští policisté pátrají od 5. května po sedmadvacetiletém Jakubovi Kolářovi, který je hledaný pro majetkovou trestnou činnost.

Jakub Kolář se narodil 8. dubna 1990, zdánlivě ale vypadá starší. Trvalým bydlištěm žije na Přerovsku. Policie upozorňuje, že počátkem května se hledaný pohyboval mezi bezdomovci.

„Hledaný má 181 centimetrů vysokou, atletickou postavu, modrozelené oči, oválný obličej k bradě zúžený. Pleť poznamenanou akné. Vlasy plavé barvy má střižené na krátko. Hledaný může být neoholený," řekl policejní mluvčí František Kořínek.

Jakoukoli informaci k osobě hledaného podejte policii v pracovní dobu 7:00 – 15:00 hodin na telefonní linku 974 778 337, 601 365 551, případně kdykoliv na bezplatnou linku 158.

Čtěte více:

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto PČR

Kam dál?

Radní Přerova schválili koupi pozemku u hotelu Strojař, využití...

úterý, 23. května 2017, 07:40

Přerovští zastupitelé dnes schválili nákup pozemku u hotelového domu Strojař, jehož vlastníkem se město stalo loni. Za zhruba...

Opilý vozíčkář opakovaně přepadával z chodníku do vozovky, po hodině...

středa, 10. května 2017, 10:12

Hned několik oznámení od různých lidí přišlo ve sváteční pondělí na linku Městské policie v Přerově. Všechny informace měly jedno...

Na Helfštýn vyjede v sobotu stovka veteránů, zahájí sezónu

úterý, 9. května 2017, 07:18

Více než stovka historických aut a motocyklů z celé republiky se tuto sobotu vydá na zhruba stokilometrovou spanilou jízdu po...

Sváteční den se neobešel bez vážných nehod, na Přerovsku se zabil o...

pondělí, 8. května 2017, 18:07

U Radslavic na Přerovsku dnes odpoledne zemřel pětadvacetiletý motorkář, narazil do stromu. Muže se snažili na místě resuscitovat...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Babiš uvedl, že by nepřijal abolici, debata o tom je nesmyslná

Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že by nepřijal abolici, tedy prezidentské zastavení svého trestního stíhání. Prezident Miloš Zeman tento týden uvedl, že by premiérovi abolici udělil v případě, že by nejvyšší státní zástupce rozhodl o obnovení Babišova trestního stíhání kvůli farmě Čapí hnízdo. Babiš pokládá nastolování úvah o abolici za nesmyslné v situaci, kdy pražské městské státní zastupitelství pravomocně rozhodlo o zastavení jeho stíhání.

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.