Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

FOTO: Hasiči zasahovali hned u dvou nehod, které se staly téměř současně

 
sobota, 12. srpna 2017, 11:00

U dvou dopravních nehod, které se staly téměř současně, zasahovali v pátek 11. srpna 2017 odpoledne hasiči v Olomouckém kraji. První se stala v Prostějově, druhá v Mladějovicích.

První nehoda v Prostějově na ulici Kralická byla oznámena na operační středisko HZS Olomouckého kraje v 16:25 hodin. Na místo vyjeli profesionální hasiči z Prostějova a Olomouce a dobrovolní hasiči z Prostějova - Vrahovic. Hasiči po příjezdu zjistili, že při nehodě se střetla tři vozidla (dvě osobní a jedno nákladní). Hasiči zajistili vozidla proti vzniku požáru a zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny na silnici v délce asi 120 metrů. Hasiči dále spolupracovali s Policií ČR a městkou policií. Při nehodě nebyl nikdo zraněn.

Oznámení o druhé dopravní nehodě, v Mladějovicích, přijalo operační středisko HZS Olomouckého kraje v 16:27 hodin. Na místo vyjeli profesionální hasiči z Uničova a Šternberka, kteří po příjezdu zjistili, že při nehodě se střetla dodávka s osobním vozidlem a obě havarovaná vozidla skončila mimo komunikaci na střeše. Při nehodě se zranil řidič osobního vozidla, kterého z místa odvážel vrtulník letecké záchranné služby. V době příjezdu hasičů byl mimo vozidlo, nebylo potřeba ho vyprostit. Havarovaná dodávka poškodila sloup veřejného osvětlení, kontaktován byl proto starosta obce, který si bude situaci řešit. Hasiči zajistili obě havarovaná vozidla proti vzniku požáru, spolupracovali s Policií ČR při zaměření nehody a asistovali při řízení dopravy.

Zdroj HZSOL

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Řidiči, který havaroval na Wolkerově, hrozí...

  • Dvě ukradené Octavie a pokus o odcizení...

  • Muž přišel osobně poděkovat hasičům za dobře...

  • U Štěpánova srazil expres člověka

Reklama
 
 

Kam dál?

Koupačka na Plumlově už je kvůli sinicím nebezpečná

čtvrtek, 10. srpna 2017, 13:30

Na Plumlovské přehradě u Prostějova zakázali hygienici koupání. Voda se tam podle posledních odběrů tento týden zkazila...

Hasiči likvidovali požár domu, garáže a části obecního úřadu. Škoda jde do miliónů

neděle, 6. srpna 2017, 16:30

Garáž, rodinný dům a také část obecního úřadu dnes zasáhl požár v Bílovicích-Lutoníně na Prostějovsku. Škoda dosáhla...

Řidič srazil na křižovatce cyklistku a z místa ujel. Policie hledá svědky nehody

úterý, 1. srpna 2017, 10:31

Policie hledá svědky nehody, která se stala na prostějovské křižovatce ulic Sušilova a Sádky. Řidič se tam se svým...