Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Dva Olomoučané chtějí prorazit se svou značkou hodinek. Lidé je mohou podpořit díky crowdfundingu

 
pondělí, 7. března 2016, 14:07

Naše malá hanácká metropole vypouští do světa čím dál více mladých talentů. Vizionáři z Olomouce testují možnosti internetového trhu a zkouší, jak nízko můžete srazit cenu hodinek, aniž by utrpěla jejich kvalita nebo design. Jestli se jim to daří, se můžete přesvědčit sami. V kampani na hithitu zbyl prostor dokonce ještě na slevu pro první zákazníky.

Nápad s hodinkami zastihl jeho autora ještě během studií. Jak je známo, studenti mají hluboko do kapsy, ale zatímco většina přizpůsobí svoji představu obsahu své peněženky, zakladatel značky Tomáš Grygar vycítil příležitost, a rozhodl se přizpůsobit obsah své peněženky svojí představě. Tak vznikly Sticklery.

Ve světě internetu a moderních technologií přeskočil nadbytečné mezičlánky a zaměřil se na co nejjednodušší kontakt se zákazníkem. “Všichni ti distributoři a obchodníci navíc nám akorát berou čas a peníze. To, že se tak děje přímo u věci, která čas ukazuje mi přijde lehce absurdní,” říká Tomáš Grygar. Zvolil jednoduchý klasický design, hodící se k situacím, které si vyžadují oblek, tak i k volnějším příležitostem. Všichni víme, že to, jak moc se podaří sladit detaily, má rozhodující vliv na celkový dojem. Proto první vlaštovka mladé české firmy vylétá hned v pěti barevných variantách. Pásek z italské kůže, tvrzené minerální sklo a strojek Japanese Quartz Movement řadí Sticklery mezi kvalitní ukazatele času. Voděodolnost je samozřejmostí. S Tomem jsme se setkali v uplynulém týdnu a krátce si o jeho hodinkách popovídali.

Jak tě napadlo udělat si vlastní značku hodinek?
Před pár lety jsem dostal k narozeninám nějaké peníze, abych si vybral hodinky. Dlouho jsem však nemohl narazit na ty, které by mi padly jak do oka, tak na zápěstí. Když jsem je konečně našel a objednal, tak mi prodejce napsal, že už nejsou dostupné a ani nebudou. Řekl jsem si tedy, že udělám svoje.

Jak to celé probíhalo?
Nejtěžší bylo najít cesty, jak hodinky vyrobit a dát dohromady ty správné komponenty. Design jsem si navrhoval sám podle toho, jak jsem to cítil. Samozřejmě jsem se inspiroval hlavně podle aktuálních módních trendů.

Jaká je tvá vize do budoucna?
Chceme se stát globální značkou. V dnešní době internetu máme neomezené možnosti, chceme zjistit, jak daleko se dá dostat. Česká republika si zaslouží být reprezentována dobrými brandy.

Co bude váš další krok?
V hlavě se nám teď rýsuje návrh dámských hodinek. Přes sociální sítě nás kontaktovalo několik žen, že by chtěly na ruce také svoje Sticklery.

Představujeme Vám naše oficiální video k předprodejní kampani na HitHit. Jak se Vám líbí? S obsazením jsme si dávali obzvlášť záležet, tak nás nezapomeňte sdílet. #Sticklery #watches #hodinky #HitHit https://www.hithit.com/cs/project/2154/sticklery-elegantni-hodinky-pro-moderni-gentlemany

Posted by Sticklery on Tuesday, February 23, 2016

 

 

Moderní gentleman sice už dnes nepotřebuje umět jezdit na koni a šermovat, jeho zápěstí je ale stále předmětem pozornosti. A jeho vizitkou. Do budoucna by se pod značkou Sticklery měly vyrábět i další módní doplňky, kdy k tomu dojde, ukážou právě hodinky, které můžete podpořit na hithitu.

 

Kam dál?

Nuda na pivu? Olomoucká aplikace GoCatchMe! vám najde parťáka!

sobota, 5. března 2016, 18:12

Počasí, které zrovna panuje, není příliš lákavé a většina lidí zvolí raději teplo domova. My pro vás ale máme tip, kterým si...

Mobilní aplikace na balení žen od českých vývojářů bourá rekordy

úterý, 16. února 2016, 09:53

Brněnský tým kreativců vypustil na trh aplikaci Becomme, která pomáhá osamělým a stydlivým mužům s oslovováním žen. Aplikace je...

Začíná přestupný nový rok. Dnes zapomeňte na drůbež, dejte si raději...

pátek, 1. ledna 2016, 10:45

Od dnešní půlnoci už můžeme zapomenout na rok 2015 a musíme se naučit psát nový letopočet 2016. Máme tu tedy nový rok, a to nejen...

Fotogalerie: Takto vypadají vánoční stromečky čtenářů Olomoucké Drbny

středa, 23. prosince 2015, 19:57

Celé dnešní odpoledne jste nám do redakce prostřednictvím facebooku posílali fotky vašich krásně nazdobených vánočních stromečků....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

(NE)OBYČEJNÍ: Olomoucký vědec, který patentoval látku s antiparkinsonickou aktivitou

Gabriel Gonzalez v Olomouci studuje doktorský program Experimentální biologie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého. Snaží se najít lék na Parkinsonovu chorobu a mezi jeho největší úspěchy patří podání patentové přihlášky na skupinu látek, které vykazují výraznou antiparkinsonickou aktivitu. Ani přes tento výrazný úspěch Gabriel nemá rád novinové titulky, které křičí, že Olomoučtí vědci našli lék na nevyléčitelnou nemoc. Někdy tohle tvrzení mívá poměrně zásadní háček.

Monsport žaluje BD Svatopluk o 21 milionů za nájem v Horoměřicích

Správce konkurzní podstaty společnosti H-System Josef Monsport podal žalobu na bytové družstvo Svatopluk o zaplacení 21 milionů za nájem za byty v Horoměřicích za poslední tři roky, řekl předseda družstva Martin Junek. Monsport informaci potvrdil, žalobu podle svých slov podal na základě loňského rozhodnutí Nejvyššího soudu.

Pochybné ocenění z Oxfordu pro prezidenta Svazu průmyslu. Ukrajinská společnost parazituje na jméně slavné univerzity

Prezident Svazu průmyslu a dopravy Jaroslav Hanák, který chce dávat "přes držku" studentům stávkujícím za klima, se na webu svazu chlubí pochybnou profesurou od ukrajinské společnosti European Business Assembly, kterou v roce 2000 založil podnikatel Anton Savvov. Ta se přiživuje na prestižním jméně slavné univerzity a díky kancelářím v britském Oxfordu se nazývá oxfordskou akademií.