Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Injekční stříkačky olomoučtí strážníci o víkendu likvidovali v ulicích Kpt. Jaroše a Heydukova

 
pondělí, 5. listopadu 2018, 16:30

Dva nálezy injekčních stříkaček řešili olomoučtí městští policisté o uplynulém víkendu. Šlo o dva kusy stříkaček, jeden z nich byl v ulici Kpt. Jaroše, druhý v Heydukově ulici. Stříkačky budou předány k odborné likvidaci.

„Od ledna se jednalo už o 241 oznámení, kdy bylo nalezeno celkem 621 kusů injekčních stříkaček a jehel. V roce 2017 bylo nalezeno celkem 272 kusů a v roce 2016 celkem 212 kusů infekčního materiálu,“ uvedl mluvčí Městské policie Olomouc Petr Čunderle.

Vizitka autora

 

Ivo Spisar

Redaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: redakce@olomouckadrbna.cz

 
Foto Městská policie Olomouc

Kam dál?

Historici mapují staleté dějiny Šternberka, poté vyjde i kniha

neděle, 4. listopadu 2018, 13:00

Město Šternberk na Olomoucku bude mít poprvé detailně zmapované a knižně zpracované své staleté dějiny. Rozsáhlému výzkumu se už...

Muže v lese napadl divočák a zranil ho. Pomoc si přivolal přes...

sobota, 3. listopadu 2018, 13:30

V sobotu 3. listopadu v dopoledních hodinách došlo v lese u Dřevohostic na Přerovsku k napadení muže divokým prasetem. Muž si...

Žena zavolala strážníky, protože si myslela, že na chodbě domu je...

pátek, 2. listopadu 2018, 22:00

Žena včera večer zavolala olomouckou městskou policii, protože si myslela, že se na chodbě domu na Masarykově třídě v Olomouci...

VIDEO: Policie pátrá po mladících, kteří poškodili dveře v Šemberově...

pátek, 2. listopadu 2018, 15:37

Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po dvou neznámých mužích v souvislosti s prověřováním případu poškození dveří jednoho...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Ministerstvo jde na ruku uhelným elektrárnám. Chce jim povolit vypouštět do vzduchu skoro o polovinu více rtuti

Místo snahy o ochranu ovzduší, změna vyhlášky. Ministerstvo životního prostředí chce uhelným elektrárnám schválit 40% toleranci v měření toxické rtuti.

Pokřikování a zásah policie. V centru Prahy se sešli příznivci SPD i jejich odpůrci

Stovky lidí se odpoledne sešly na pražském Václavském náměstí kvůli demonstraci sněmovního hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) proti "diktátu Evropské unie". V dolní i horní části náměstí se shromáždili i jejich názoroví oponenti. Situaci kontrolovali podle zpravodajů desítky policistů včetně těžkooděnců a členů antikonfliktního týmu. Některým potyčkám se zabránit nepodařilo a policejní těžkooděnci později vytlačili odpůrce SPD z místa konání akce.

Rychlé železniční spojení Liberce s Prahou podle studie není možné, kraj to ale odmítá

Není žádnou novinkou, že Liberecký kraj se snaží zlepšit železniční dopravu z Liberce do Prahy. Zatím se ale nepodařilo ideální řešení najít. Podle studií proveditelnosti totiž není možné utvořit takové napojení, jaké kraj požaduje.