Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Strážníci v Olomouci najdou průměrně dvě stříkačky denně. Včera odebrali dva kusy v ulicích Aksamitova a Fischerova

 
úterý, 4. prosince 2018, 21:00

Dvě nalezené injekční stříkačky denně řeší průměrně strážníci Městské policie Olomouc. Včera strážníci odebrali dvě stříkačky v ulicích Fischerova a Aksamitova.

„Celkem strážníci odebrali a předali k odborné likvidaci od začátku roku 670 kusů injekčních stříkaček a jehel. Pro porovnání v letech 2015 až 2017 se jednalo celkem o 681 kusů infekčního materiálu,“ popsal mluvčí Městské policie Olomouc Petr Čunderle.

Vizitka autora

 

Ivo Spisar

Redaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: redakce@olomouckadrbna.cz

 
Foto Pixabay.com

Kam dál?

FOTO: Hasiči od oběda vyjížděli v kraji už k osmi popadaným stromům,...

pondělí, 3. prosince 2018, 14:40

Hasiči Olomouckého kraje od pondělního poledne vyjíždí k popadaným stromům na Zábřežsku a Šumpersku. Stromy obalené ledovou...

AKTUÁLNĚ: Na nádraží v Prostějově hoří, požár likviduje šest jednotek...

sobota, 1. prosince 2018, 15:15

Šest jednotek dobrovolných i profesionálních hasičů likviduje v sobotu odpoledne požár dřevené boudy na nádraží v Prostějově na...

V olomouckém Farmaku dnes zněla varovná siréna. Naštěstí šlo jen o...

úterý, 27. listopadu 2018, 22:00

V Olomouci se dnes dopoledne rozezněla siréna. Šlo však naštěstí pouze o podnikovou sirénu, která upozorňovala na požárně...

Podle policie neexplodoval dům v Mostkovicích kvůli plynu. Možná šlo...

pondělí, 26. listopadu 2018, 19:30

Policisté vyloučili, že mohutný výbuch v rodinném domě v Mostkovicích na Prostějovsku letos v září způsobil plyn. Právě výbuch...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Hospodářská zvířata v těchto dnech nesmí cestovat více než 600 kilometrů, rozhodli veterináři

Státní veterinární správa rozhodla, že v následujících dnech (s platností od dnešního dne) nesmí být odbavovány zásilky hospodářských zvířat na větší vzdálenost než 600 kilometrů. Důvod je více než zřejmý, očekávaná vedra.

Sedm let po zadržení se sedmi miliony dostal Rath sedmiletý trest

Jako lékař dnes třiapadesátiletý David Rath úspěšně rozjel kariéru, nepřehlédnutelný byl také v roli politika. Stihl být ministrem zdravotnictví, zasedal ve Sněmovně, zastával i funkci středočeského hejtmana. Právě působení v čele kraje se mu ale stalo osudným. Za korupční kauzu, spojenou s Rathovým působením v hejtmanské funkci, dnes u pražského vrchního soudu dostal někdejší vysoce postavený politik sedmiletý trest vězení.

Devátý ročník kampaně Na kole jen s přilbou osloví celou Českou republiku

V roce 2018 zemřelo při dopravních nehodách 565 osob. Z celkového počtu usmrcených při nehodách bylo 38 cyklistů, 30 z nich nemělo přilbu, což představuje 79 procent všech usmrcených cyklistů na našich silnicích.