Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Neznámý řidič urazil na dálnici zrcátko dálniční dodávce, po viníkovi pátrá policie

 
pondělí, 8. října 2018, 19:00

Dálniční policisté vyšetřují nehodu, který se stala v pátek 5. října po osmé hodině ráno na dálnici u Velkého Újezdu. Neznámý řidič tam urazil zpětné zrcátko služební dodávce správy a údržby silnici a komunikaci. S prosbou o pomoc při identifikaci řidiče se obrací i na veřejnost.

„Řidič s blíže neustanoveným motorovým vozidlem zřejmě při jízdě vybočil částečně ze svého jízdního pruhu do odstavného a střetl se s levým zpětným zrcátkem odstaveného vozidla Citroen Jumper správy a údržby silnic a komunikací. Řidič vozidla Citroen Jumper dané vozidlo před nehodou odstavil v odstavném pruhu, řádně jej označil doplňkovou světelnou signalizací žluté barvy (majáky) a světelným signalizačním panelem na střeše vozidla se zapnutým světelným křížem. Následně odešel vykonávat údržbu komunikace mimo vozidlo. Po návratu zjistil poškození levého venkovního zpětného zrcátka," popsal případ policejní mluvčí Libor Hejtman.

V souvislosti s prověřováním nehody se policie obrací na případné svědky, kteří dopravní nehodu viděli. S informacemi se mohou obracet na policisty dálničního oddělení Kocourovec (tel. 974 762 751) či na linku 158.

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto PČR

Kam dál?

Aktualizováno 17. listopadu 2018, 18:00

FOTO: Cyklostezka Litovelským Pomoravím zůstává neprůjezdná, most se...

sobota, 22. září 2018, 10:00

Konec stavby mostu u rozcestí Litovel - Březové na cyklotrase číslo 51 se posunul na konec ledna 2019. Během stavby došlo k...

Řidič dodávky v zatáčce přejel do protisměru, kde srazil motorkáře,...

pondělí, 8. října 2018, 16:30

Třicetiletý motorkář skončil v nemocnici po střetu s Fordem Tranzit, se kterým se srazil v neděli v podvečer na cestě od Henčlova...

Řidič narazil do signalizačního zařízení u přejezdu, nadýchal dvě a...

pondělí, 8. října 2018, 15:30

Řidič nezvládl svůj vůz a narazil s ním do signalizačního zařízení u železničního přejezdu. Přivolaní policisté provedli u řidiče...

Aktualizováno 8. října 2018, 15:10

Řidič, kvůli kterému byla v neděli uzavřená dálnice mezi Mohelnicí a...

pondělí, 8. října 2018, 08:57

Dálnice D35 byla v neděli večer více než dvě hodiny uzavřena kvůli nehodě dvou osobních aut u Unčovic na Olomoucku ve směru...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

VoteWatch: Čeští europoslanci patřili mezi ty s větším vlivem

Čeští europoslanci se v nyní končícím složení europarlamentu neztratili. Nezávislý bruselský server VoteWatch.eu, který dlouhodobě sleduje a analyzuje evropské politické dění, dnes zveřejnil svůj pohled na práci končícího europarlamentu. Kromě jiného z něj vyplývá, že při zohlednění velikosti země byli čeští europoslanci druhou nejvlivnější skupinou po Belgičanech a před Finy.

Záchrana života a vyřešené případy mi dělají velkou radost, říká praporčík Tomáš Kubíček

Praporčík Tomáš Kubíček začal svou policejní kariéru na oddělení hlídkové služby. Dnes slouží na obvodním oddělení v Lutíně a od začátku května bude pracovat jako operační důstojník na operačním středisku Krajského ředitelství Olomouckého kraje. Bude jedním z těch, kteří zvednou telefon, když zavoláte na linku 158. Povídali jsme si o záchraně lidských životů, o motivaci k práci nebo o tom, co ho u policie drží.

Den s kapucínem: Lidi dneska nemá kdo poslouchat. Osobní vztahy jsou nejdůležitější

Den strávený s bratrem Radkem Navrátilem, který je kapucínem v olomouckém klášteře na Dolním náměstí, přinesl jednak zjištění, co vlastně kapucín celý den dělá, ale také jsme hodně otevřeně mluvili. Řeč byla o reakcích blízkých při oznámení odchodu do kláštera, o vzrůstající agresivitě společnosti, o homosexualitě a masturbaci, ale i o důležitosti osobního vztahu.