Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Od pondělí nebudou jezdit vlaky mezi Olomoucí a Šternberkem

 
čtvrtek, 30. dubna 2015, 16:12

Na železniční trati mezi Olomoucí a Šternberkem nebudou od příštího pondělí dvanáct dní jezdit vlaky. Náhradní dopravu zajistí autobusy, sdělila dnes mluvčí Českých drah Kateřina Šubová.

Výluka bude zahájena v pondělí 4. května v 07:20 a ukončena v pátek 15. května v 17:00. "S ohledem na časově náročnější jízdu po silničních komunikacích a především z důvodu stavebních prací na komunikacích v Olomouci bude náhradní autobusová doprava organizována dle výlukového jízdního řádu," uvedla Šubová.

Ze stanice Olomouc budou náhradní autobusy odjíždět dříve, než je odjezd vlaku, a to přibližně o 25 až 30 minut. "V opačném směru budou spoje náhradní dopravy přijíždět do stanice Olomouc hlavní nádraží později," uvedla Šubová.

Za vybrané vlaky budou mezi Olomoucí a Šternberkem zavedeny zrychlené spoje náhradní dopravy. "Jde především o ranní spoje ze Šternberka do Olomouce a odpolední spoje v opačném směru. Ve Šternberku je zajištěn přestup cestujících na vlaky z a do Uničova," dodala Šubová.

Zdroj: ČTK

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Řidiči, který havaroval na Wolkerově, hrozí...

  • Dvě ukradené Octavie a pokus o odcizení...

  • Muž přišel osobně poděkovat hasičům za dobře...

  • Novoroční ohňostroj bude letos nakonec zase...

Reklama
 
 

Kam dál?

Muž se pokoušel při dechové zkoušce z přístroje napít

úterý, 28. dubna 2015, 11:47

Vtipnou situaci zažili policisté, kteří chtěli provést dechovou zkoušku u muže, který se na kole motal od krajnice ke...

FOTOGALERIE: Na silnici z Dolan na Jívovou zachvátil náklaďák požár, zcela ho zničil

pátek, 24. dubna 2015, 11:33

Tři jednotky hasičů se v dopoledních hodinách pátku 24.4.2015 podílely na likvidaci požáru nákladního vozidla Tatra. K...

U Výklek se střetlo osobní auto s dodávkou, posádka octavie utrpěla těžká zranění

pátek, 24. dubna 2015, 10:59

Včera krátce před čtvrtou hodinou odpoledne došlo v křižovatce silnic v katastru obce Velký Újezd, ve směru na Výkleky,...