Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Na dálnici u Příkaz se ráno staly na stejném kilometru hned dvě dopravní nehody

 
pondělí, 9. září 2019, 10:00

V pondělí kolem osmé hodiny ranní došlo na dálnici D35, konkrétně na 256. kilometrů, hned ke dvěma dopravním nehodám. Obě se naštěstí oběšly bez zranění.

Dnes kolem osmé hodiny ráno došlo na 256 km dálnice D35, v katastru obce Příkazy, k dopravní nehodě osobního vozidla, které z prozatím přesně nezjištěných příčin narazilo do středových svodidel. Při nehodě nedošlo ke zranění osob. Přesné příčiny nehody a výše vzniklé škody jsou v šetření. Vozidlo je odstaveno v levém jízdním pruhu.

Krátce poté došlo na stejném kilometru dálnice D35 v katastru obce Příkazy, v pravém jízdním pruhu, k dopravní nehodě nákladního a osobního vozidla. Nehoda se obešla bez zranění, byla vyřešena na euroformulář. Vozidla jsou odstavená v pravém jízdním pruhu do doby, než budou odtažena.

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto pixabay.com

Kam dál?

Zloděj kradl na staveništi dálnice D1. Z náklaďáku sebral dvě...

pondělí, 9. září 2019, 09:00

V noci na pátek neznámý zloděj vnikl na staveniště dálnice D1 u obce Trnávka. Z odstaveného náklaďáku sebral dvě autobaterie v...

Muž usedl za volant poté, co vypil pět panáků slivovice. Policistům...

pondělí, 9. září 2019, 07:30

Sedmadvacetiletý muž je podezřelý ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. V sobotu po desáté hodině večer...

U Břuchotína se střetla dvě osobní auta, hasiči museli vyprošťovat...

neděle, 8. září 2019, 11:20

v noci ze soboty na neděli došlo u Břuchotína k dopravní nehodě dvou osobních aut. Hasiči museli osobu vyprošťovat zpod jednoho z...

V Žižkově ulici v Přerově se začnou od pondělí opravovat chodníky....

sobota, 7. září 2019, 19:30

Rekonstrukce chodníku v délce půl kilometru začne v pondělí 9. září v Žižkově ulici, ukončena by měla být 8. listopadu. Stávající...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Modřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na den

Pražský Modřanský Biograf se 18. září v 18:30 stane další zastávkou turné celovečerního dokumentu Dospělým ze dne na den, který natočil Igor Chaun. Nezisková organizace Mimo domov snímkem přibližuje napínavé příběhy mladých lidí, kteří opouštějí dětské domovy a jsou na prahu dospělosti postaveni před těžká životní rozhodnutí. Promítání je určeno široké veřejnosti a vstupné je dobrovolné.

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

PSD2 je opatření, které napomáhá držitelům karet ještě k větší bezpečnosti při platbách kartou zejména na internetu. Pro uživatele díky zavádění nových technologických standardů přinese možnost pohodlného placení s ověřením pomocí biometrie a v budoucnu i jednodušší nákupy v aplikacích obchodníků bez komplikovaných přesměrování mezi aplikacemi. Plné využití všech těchto výhod bude dosaženo postupně. Nicméně již počáteční opatření zajišťují držitelům karet Mastercard, že i nadále budou moci pohodlně a s vyšším bezpečím platit za své nákupy. Platby kartou tak zůstávají stále tím nejpohodlnějším způsobem placení.

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

Na festivalu Rock for People příští rok vystoupí americká punk rocková legenda Green Day. Do Hradce Králové doveze své album, které vydá na začátku příštího roku. ČTK o tom dnes za pořadatele festivalu informovala Silvie Marková. Společně s Green Day dorazí američtí rockeři Fall Out Boy, kteří budou mít na Rock for People českou premiéru, a držitelé Grammy, americká kapela Weezer.