neděle 25. února 2024 Liliana

Řidič na chvíli nedával pozor, srazil matku s kočárkem

Pětapadesátiletý řidič srazil v pondělí odpoledne v Hranicích na Přerovsku matku vedoucí pětileté dítě a kočárek s ročním batoletem. Všichni tři utrpěli po srážce zranění a byli převezeni do nemocnice.

Nejhůře dopadlo starší dítě, které se podle lékařů bude léčit tři až čtyři týdny. Muž je podezřelý z ublížení na zdraví, řekla dnes přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Nehoda se stala na Masarykově náměstí, řidič během jízdy údajně sledoval dění před budovou banky. "Přehlédl šestatřicetiletou maminku, která přecházela z pravé strany vozovku s dětským kočárkem, ve kterém se nacházelo jednoroční dítě a se svým druhým pětiletým dítětem, které vedla za ruku. Došlo k čelnímu střetu auta s chodci," uvedla policejní mluvčí.
Žena s dětmi byla převezena do hranické nemocnice, matka utrpěla zranění s dobou léčení do 14 dnů. Alkohol u řidiče byl vyloučen.

Neopatrnost stála také za další nehodou, která se v pondělí odehrála u Hranic. Devětatřicetiletá žena se během cesty mezi Slavíčem a Hranicemi pohádala se svým druhem. Chodkyně se přitom po svém příteli ohnala kabelkou, zavrávorala a dostala se tak ke středu vozovky. V té chvíli jej zachytil svým návěsem nákladní vůz. Žena utrpěla těžká zranění.

Zdroj: ČTK

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.