Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Na dálnici D1 do sebe narazilo celkem šest aut. Při nehodě se zranilo pět lidí

 
sobota, 10. června 2017, 08:45

V pátek 9. května v podvečerních hodinách zasahovali záchranné složky u dopravní nehody na dálnici D1, na úrovni obce Skoky. Při nehodě havarovalo celkem šest aut a zranilo se pět lidí.

„K místu události ihned vyrazila posádka s lékařem (RLP) stanoviště Aksamitova v Olomouci. Na místě zdravotníci nalezli celkově pět zraněných osob a přivolali si dojezd dalších dvou posádek rychlé zdravotnické pomoci (RZP) z Olomouce. U třech zraněných se jednalo o cizí státní příslušníky, všichni muži. Z výčtu zraněných navíc dále zranění u dvou žen," řekl mluvčí záchranářů Zdeněk Hošák.

Všichni pacienti byli po komplexní prohlídce následně převezeni na oddělení urgentního příjmu do Fakultní nemocnice v Olomouci. „Ve všech případech se jednalo zhmožděniny, přesněji u tří v oblastech hrudníku, v jednom případě dolní části zad a pánve a poslední ze zmiňovaných utrpěl zhmožděniny ramene a paže," dodal Hošák.

Na místě zasahovaly čtyři jednotky hasičů – profesionální z Hranic a Lipníku nad Bečvou a dobrovolní hasiči z Lipníku nad Bečvou a Oseku nad Bečvou. Hasiči asistovali zdravotnické záchranné službě při ošetřování a dále provedli nutné bezpečnostní úkony, včetně likvidace uniklých provozních kapalin. V závěru hasiči vypomohli při naložení vozidel na odtahové speciály a provedli úklid komunikace, po zhruba dvou hodinách byl provoz na komunikaci opět uveden do běžného režimu.

Čtěte více:

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto HZSOL
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Policie hledá agresivního bývalého...

  • Část příspěvku na živobytí se od prosince...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

Reklama
 
 

Kam dál?

Na Jeremenkově ulici začala stavba cyklostezky. Bude křížit mezinárodní Jantarovou cyklotrasu

pátek, 9. června 2017, 15:00

Zhruba tři sta metrů nového úseku cyklostezky vybuduje město Olomouc v Jeremenkově ulici. Nová část cyklostezky povede...

Zítra v Pevnosti poznání proběhne veřejné projednání Plánu udržitelné městské mobility

středa, 7. června 2017, 19:30

Veřejné projednání se uskuteční 8.6. od 17:00 v sále Pevnosti poznání. Všichni občané města jsou na akci srdečně zváni....

Čím (ne)potěší automobilista cyklistu?

středa, 7. června 2017, 07:40

Statistiky nehod za rok 2016 prokazují, že zdaleka ne všechny vážné nehody cyklistů jsou z jejich viny. Bezpečný odstup...