Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Návštěvníci letní a podzimní Flory budou moci cestovat hromadnou dopravou s 50% slevou

 
středa, 28. června 2017, 18:00

Se slevou padesát procent na městskou hromadnou dopravu v Olomouci může počítat každý návštěvník letní a podzimní etapy Flory. Stačí si koupit elektronickou vstupenku na výstavu.

„Našim cílem je zlepšit dopravní obslužnost během konání výstavy a motivovat návštěvníky k využití alternativního způsobu dopravy do Olomouce i po městě, tedy využití vlaku a městské hromadné dopravy," řekl primátor města Olomouce Antonín Staněk.

Právě s Českými drahami Výstaviště Flora uzavřelo v minulosti spolupráci, co se týče dopravy návštěvníků na výstavu. Jednak je zajištěna kyvadlová doprava z hlavního nádraží k výstavišti, a také se jedná o projekt VLAK+ Flora Olomouc, kdy je návštěvníkům účtován jen padesátiprocentní tarif u zpáteční jízdenky v rámci celého území republiky.

Na projekt VLAK+Flora Olomouc navazuje nově právě projekt MHD+Flora Olomouc, který nabízí padesátiprocentní slevu na MHD.

„Předpokládáme, že příjezdová sms jízdenka bude zdarma, druhou – odjezdovou, uhradí návštěvník dle platného tarifu. Vstupenkový systém Flory Olomouc běží na webových stránkách výstaviště. Na elektronicky odbavené vstupenky poskytne výstaviště navíc 30 korun slevu," řekl ředitel Výstaviště Flora Jiří Uhlíř.

Čtěte více:

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto Výstaviště Flora
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

  • Policisté téměř po třech letech potvrdili,...

Reklama
 
 

Kam dál?

Uplynulý víkend byl na českých silnicích ve znamení tragických nehod

středa, 28. června 2017, 12:00

Svou daň si nesporně vybralo i dlouhodobě horké počasí. Řidiči mají problém s udržením potřebné koncentrace, pomaleji...

AKTUALIZOVÁNO: Na Velkomoravské se srazily dvě sanitky jedoucí za sebou

úterý, 27. června 2017, 10:22

Při jízdě dvou sanitek za sebou v takzvaném rendez-vous systému, kdy v jednom vozidle jede lékař a v druhém záchranář,...

Na dálnici u Olšan zemřel chodec, srazila ho dodávka

sobota, 24. června 2017, 09:41

Sedmadvacetiletý muž zemřel dnes časně ráno na dálnici D46 u Olšan na Prostějovksu. Byl sražen dodávkou.