Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Návštěvníci letní a podzimní Flory budou moci cestovat hromadnou dopravou s 50% slevou

 
středa, 28. června 2017, 18:00

Se slevou padesát procent na městskou hromadnou dopravu v Olomouci může počítat každý návštěvník letní a podzimní etapy Flory. Stačí si koupit elektronickou vstupenku na výstavu.

„Našim cílem je zlepšit dopravní obslužnost během konání výstavy a motivovat návštěvníky k využití alternativního způsobu dopravy do Olomouce i po městě, tedy využití vlaku a městské hromadné dopravy," řekl primátor města Olomouce Antonín Staněk.

Právě s Českými drahami Výstaviště Flora uzavřelo v minulosti spolupráci, co se týče dopravy návštěvníků na výstavu. Jednak je zajištěna kyvadlová doprava z hlavního nádraží k výstavišti, a také se jedná o projekt VLAK+ Flora Olomouc, kdy je návštěvníkům účtován jen padesátiprocentní tarif u zpáteční jízdenky v rámci celého území republiky.

Na projekt VLAK+Flora Olomouc navazuje nově právě projekt MHD+Flora Olomouc, který nabízí padesátiprocentní slevu na MHD.

„Předpokládáme, že příjezdová sms jízdenka bude zdarma, druhou – odjezdovou, uhradí návštěvník dle platného tarifu. Vstupenkový systém Flory Olomouc běží na webových stránkách výstaviště. Na elektronicky odbavené vstupenky poskytne výstaviště navíc 30 korun slevu," řekl ředitel Výstaviště Flora Jiří Uhlíř.

Čtěte více:

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto Výstaviště Flora

Kam dál?

Uplynulý víkend byl na českých silnicích ve znamení tragických nehod

středa, 28. června 2017, 12:00

Svou daň si nesporně vybralo i dlouhodobě horké počasí. Řidiči mají problém s udržením potřebné koncentrace, pomaleji reagují a...

AKTUALIZOVÁNO: Na Velkomoravské se srazily dvě sanitky jedoucí za...

úterý, 27. června 2017, 10:22

Při jízdě dvou sanitek za sebou v takzvaném rendez-vous systému, kdy v jednom vozidle jede lékař a v druhém záchranář, došlo ke...

Na dálnici u Olšan zemřel chodec, srazila ho dodávka

sobota, 24. června 2017, 09:41

Sedmadvacetiletý muž zemřel dnes časně ráno na dálnici D46 u Olšan na Prostějovksu. Byl sražen dodávkou.

PŘEHLED: Ceny benzínu a nafty v kraji klesají, v okolí Olomouce ale...

čtvrtek, 22. června 2017, 16:30

Ceny benzinu a nafty mají v posledních týdnech klesající tendenci. Pokračuje tak trend, který se začal projevovat v polovině...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

VIDEO: Legendární Čtyřlístek letos slaví 50 let. K narozeninám vychází celovečerní film

Legendární český komiks Čtyřlístek letos oslaví 50 let! U příležitosti kulatého výročí vstoupí 4. dubna do kin celovečerní film s názvem Velké dobrodružství Čtyřlístku.

Ozzy Osbourne ruší ze zdravotních důvodů další koncerty

Legendární Ozzy Osbourne byl nucen odložit další část svého rozlučkového turné No More Tours 2. Zpěvákův management oznámil, že se ruší koncerty v Austrálii, Novém Zélandu a Japonsku. Děje se tak ze zdravotních důvodů. Už dříve byla zrušena i evropská část šňůry.

Pokud Petříček nebude místopředsedou ČSSD, zváží odchod z vlády

Pokud březnový sjezd ČSSD nezvolí ministra zahraničí Tomáše Petříčka místopředsedou strany, zváží setrvání ve vládní funkci. Neúspěch na sjezdu by vnímal jako signál, že jeho politika nemá ve straně dostatečnou podporu. Na sjezdu chce prosazovat moderní levicovou politiku, v případě zvolení místopředsedou by pak chtěl ve vládě razantněji prosazovat priority ČSSD vůči hnutí ANO.