Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

PŘEHLED: Od začátku března dochází u některých autobusových linek ke změně jízdního řádu

 
čtvrtek, 15. února 2018, 20:30

Od 1. března dochází na některých autobusových linkách v Olomouci ke změnám jízdního řádu. Tady je kompletní přehled změn. K těm dochází na základě podnětů od veřejnosti, komisí městských části, firem a škol.

Od 1. března dochází k těmto změnám:

Linky č. 12 a 19

V návaznosti na změny jízdních řádů veřejné linkové dopravy dochází k úpravě jízdního řádu a počtu vypravených kurzů v pracovní dny. Na těchto linkách bude v pracovní dny, v ranních a odpoledních špičkách, zaveden interval 20 minut.

Linka č. 22

V pracovní dny bude spoj s odjezdem v 7.27 hod. ze zastávky Šlechtitelů uspíšen na 7.25 hod. s dojezdem do Černovíra v 7.58 hod.

Linka č. 25

Z důvodů zlepšení dopravní obslužnosti dochází ke zvýšení počtu spojů a tím ke změně jízdního řádu.

Linka č. 28

V návaznosti na změny jízdních řádů veřejné linkové dopravy bude spoj s odjezdem v 7.15 hod. ze zastávky Technologický park uspíšen na 7.07 hod. s dojezdem na zast. Ladova v 7.33 hod. a spoj v 17.47 hod. z Technologického parku je veden až na zast. Ladova s dojezdem v 17.12 hod. Budou zrušeny spoje v 17.25 hod. z Tržnice a v 17.45 hod. z Nedvězí.

Linka č. 31

Do linky bude vložen posilový spoj v 7.20 hod. ze zastávky Hlavní nádraží, který bude ukončen na zastávce Chválkovická – Epava v 7.25 hod. Posilový spoj s odjezdem v 7.23 hod. ze zastávky Kubatova do zastávky Hlavní nádraží bude opožděn na 7.28 hod.

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto Blanka Martinovská | Zdroj dpmo.cz

Kam dál?

ANKETA: Jaké je vaše nejoblíbenější náměstí či náměstíčko v Olomouci?

čtvrtek, 15. února 2018, 19:30

V Olomouci jsou opravdu nádherná místa, a olomoucká náměstí nejsou výjimkou. Jaké je vaše nejoblíbenější?

OMEGA Olomoucký ples ve stylu Black & white přinese už v pátek...

čtvrtek, 15. února 2018, 18:00

Černá a bílá – to je nadčasová klasika, která nikdy neomrzí. Vědí to prestižní návrháři, kteří se představili s kolekcemi v...

Město investuje do zastaralého varovného systému 78 milionů korun

čtvrtek, 15. února 2018, 16:30

Bezmála 80 milionů korun investuje olomoucká radnice do modernizace varovného a výstražného systému ve městě, který je podle...

Muž chtěl palcátem zabít svou tetu kvůli majetku po jeho zavražděném...

čtvrtek, 15. února 2018, 15:00

Kauza přípravy vraždy příbuzné, z níž je obžalován Pavel Nárožný z Přerova, míří k olomouckému vrchnímu soudu. Krajský soud muže...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

RECENZE: Kamasi Washington fanouškům naservíroval další epické album

Kamasi Washington je borec… blázen… nebo zkrátka megaloman. Točit tak obsáhlé desky, to se už v dnešním hudebním světě, který čím dál tím víc alba jako taková odsouvá na vedlejší kolej, příliš nevidí. Na 173 minut dlouhý debut Epic navazuje deskou delší o dalších 10 minut. Dostala název Heaven & Earth a je opět naprosto mocným dílem.

Liberec kvůli Czaroteku přijme novou vyhlášku. Jen zkoumám reakce, říká pořadatel události

Velký rozruch vzbudila informace, že se na konec dubna do Krásné Studánky opět chystá Czarotek. Na radnici i Liberecký kraj píší desítky rozhořčených obyvatel, kteří ještě mají v živé paměti loňský pětidenní tekkno maraton. Liberec se ale chce lépe bránit, v příštích dnech má schválit novou vyhlášku o pořádání podobných kulturních akcí.

ÚOHS uložil Finančnímu analytickém úřadu pokutu čtvrt milionu korun za podezřelou zakázku

Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) Petr Rafaj potvrdil pokutu 250 tisíc korun pro Finanční analytický úřad ministerstva financí. Podle dřívějšího rozhodnutí ÚOHS chyboval finanční úřad při zadávání veřejné zakázky na dodávku softwaru za 10,5 milionu korun v roce 2017.