Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

PŘEHLED: Od začátku března dochází u některých autobusových linek ke změně jízdního řádu

 
čtvrtek, 15. února 2018, 20:30

Od 1. března dochází na některých autobusových linkách v Olomouci ke změnám jízdního řádu. Tady je kompletní přehled změn. K těm dochází na základě podnětů od veřejnosti, komisí městských části, firem a škol.

Od 1. března dochází k těmto změnám:

Linky č. 12 a 19

V návaznosti na změny jízdních řádů veřejné linkové dopravy dochází k úpravě jízdního řádu a počtu vypravených kurzů v pracovní dny. Na těchto linkách bude v pracovní dny, v ranních a odpoledních špičkách, zaveden interval 20 minut.

Linka č. 22

V pracovní dny bude spoj s odjezdem v 7.27 hod. ze zastávky Šlechtitelů uspíšen na 7.25 hod. s dojezdem do Černovíra v 7.58 hod.

Linka č. 25

Z důvodů zlepšení dopravní obslužnosti dochází ke zvýšení počtu spojů a tím ke změně jízdního řádu.

Linka č. 28

V návaznosti na změny jízdních řádů veřejné linkové dopravy bude spoj s odjezdem v 7.15 hod. ze zastávky Technologický park uspíšen na 7.07 hod. s dojezdem na zast. Ladova v 7.33 hod. a spoj v 17.47 hod. z Technologického parku je veden až na zast. Ladova s dojezdem v 17.12 hod. Budou zrušeny spoje v 17.25 hod. z Tržnice a v 17.45 hod. z Nedvězí.

Linka č. 31

Do linky bude vložen posilový spoj v 7.20 hod. ze zastávky Hlavní nádraží, který bude ukončen na zastávce Chválkovická – Epava v 7.25 hod. Posilový spoj s odjezdem v 7.23 hod. ze zastávky Kubatova do zastávky Hlavní nádraží bude opožděn na 7.28 hod.

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto Blanka Martinovská | Zdroj dpmo.cz

Kam dál?

Řidička přehlédla motocyklistu, který jel po hlavní. Skončil v...

úterý, 13. února 2018, 12:00

Dopravní nehoda, při které byl zraněn motocyklista, se stala v pondělí 12. ledna před pátou hodinou odpolední v Přerově na...

Nehoda dvou aut v pondělí uzavřela dálnici ve směru z Olomouce na...

úterý, 13. února 2018, 10:30

V pondělí 12. února 2018 se po čtvrté odpolední srazila dvě auta na 296. kilometru dálnice D35 ve směru na Ostravu. Na místě...

FOTO: Nadměrný náklad dlouhý čtyřicet pět metrů a těžký devadesát tun...

úterý, 13. února 2018, 09:00

Podobně jako na začátku prosince se i v těchto dnech vydal na cesty nadměrný náklad ze strojíren na severu Olomouckého kraje u...

Provoz na D35 ve směru od Mohelnice na Olomouc je po nehodě dvou...

úterý, 13. února 2018, 06:54

Nehoda dvou nákladních aut dnes ráno uzavřela u Mohelnice dálnici D35 ve směru na Olomouc. Doprava byla odkláněna přes sjezd...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Do roku 2025 má u dálniční policie přibýt 750 služebních míst

Do roku 2025 by mělo v dálničních odděleních Policie ČR přibýt 750 služebních míst. Počítá s tím návrh rozvoje dálničních oddělení, který připravilo ministerstvo vnitra. Během příštího roku by mělo přibýt 231 služebních míst na stávající oddělení a dalších 34 pro postupné obsazení nových oddělení Droužkovice, Borek a Napajedla. Nyní je u dálniční policie 591 obsazených systemizovaných služebních míst.

Před 55 lety byla vynalezena populární remoska

Její obsluha i údržba je jednoduchá, spotřeba energie nízká a životnost dlouhá. Remoska je malá přenosná elektrická pečící mísa či pánev, která vaří, peče, smaží, dusí i opéká a připravit se v ní dá téměř cokoli. Remoska je českým vynálezem, její ochranná známka byla zapsána 21. července 1964. A i když s existencí měla už párkrát na kahánku, hospodyňky na ni dodnes nedají dopustit.

Kaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamu

Na internetu se objevila falešná aplikace, která se vydává za populární nástroj pro úpravu fotografií FaceApp. Mobilní zařízení uživatelů infikuje programem pro nevyžádanou reklamu MobiDash. Uvedla to antivirová firma Kaspersky Lab. Aplikace FaceApp od ruských vývojářů Wireless Lab se stala v posledních týdnech hitem. Pomocí nástrojů umělé inteligence dokáže vyfotografovanou osobu nechat zestárnout, omládnout, nebo dokonce změnit pohlaví. V souvislosti s ní se ale objevilo i varování před narušením soukromí, protože aplikace posílá fotografie k úpravě na servery mimo zařízení uživatele.