Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

PŘEHLED: Podívejte se, kudy se bude vozit odpad z demolice mostu v Komenského ulici

 
čtvrtek, 19. července 2018, 20:31

Vedení města Olomouce připravilo seznam tras pro odvoz stavební suti a zeminy z různých míst stavby protipovodňových opatření u řeky Moravy v Olomouci. Vzhledem k tomu, že začala demolice mostu v Komenského ulici, lze očekávat významné množství odpadního materiálu. Podívejte se, kudy bude materiál ze staveniště odvážen.

Trasy staveništní dopravy

Trasa 1

Odvoz částí demontované konstrukce mostu na ulici Komenského bude vedena z koryta řeky do předpolí mostu, návazně ulicí Husovou, třídou 17. Listopadu a Wittgensteinovou s výjezdem na ulici Velkomoravskou s pokračováním po ulicích Rolsberská a Přerovská k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby.

Trasa 2

Odvoz vytěženého materiálu z části ulice Blahoslavovy mezi ulicemi Komenského a Masarykova bude veden výjezdem na ulici Masarykovu s pokračováním vlevo na třídu 17. listopadu, Wittgensteinovu, s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů, případně Přerov.

Trasa 3

Odvoz vytěženého materiálu z ulice Nábřeží bude veden s příjezdem prázdných vozidel stavby ulicí Masarykovou a s výjezdem vždy dle aktuálního postupu prací:

a) z ulice Nábřeží přes ulice Pasteurova, Jeremenkova a Tovární s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů, případně Přerov, nebo:

b) z ulice Nábřeží ulicí Masarykova, dále na třídu 17. listopadu, Wittgensteinovu s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů, případně Přerov.

Trasa 4

Odvoz vytěženého materiálu z ulice Nábřeží za mostem na ulici Masarykova bude vedena přes ulici Masarykovu na třídu 17. listopadu, Wittgensteinovu s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů, případně Přerov.

Trasa 5

Odvoz vytěženého materiálu z části ulice Blahoslavovy za mostem v ulici Masarykova bude vedena prázdnými vozidly stavby po místní komunikaci ulice Šmeralovy, dále přes ulici Masarykovu na třídu 17. listopadu, Wittgensteinova s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů, případně Přerov.

Trasa 6

Odvoz vytěženého materiálu z části ulice Sokolovská směrem na ulici Pasteurova, U Podjezdu s výjezdem na I/46 ulici Divišovu, s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů, případně Přerov nebo z důvodů větší výšky vozidel po ulici Jeremenkově s výjezdem na ulici Tovární s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů případně Přerov.

Vizitka autora

 

Ivo Spisar

Redaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: redakce@olomouckadrbna.cz

 
 


 

Kam dál?

Necelá stovka cizinců míří do Olomouce. Budou se zde učit český jazyk...

čtvrtek, 19. července 2018, 19:02

Zhruba stovka zájemců z celého světa zamíří ke konci týdne do Olomouce studovat na zdejší univerzitě český jazyk. Studenty všech...

VIDEO: Na olomouckém zimním stadionu probíhá příprava ledové plochy

čtvrtek, 19. července 2018, 17:54

Už ve čtvrtek 2. srpna přivítají olomoučtí hokejisté na svém stadionu v rámci prvního přípravného utkání před novou extraligovou...

FOTO/VIDEO: Prezidentský vlak je v Olomouci, podívejte se do jeho...

čtvrtek, 19. července 2018, 17:00

Tři salonní vozy, které sloužily nebo byly přímo vyrobeny pro československé prezidenty, jsou k vidění na prvním nástupišti...

Rada města rozhodla, že na místě bývalé železniční lávky v Hejčíně...

čtvrtek, 19. července 2018, 16:15

Město definitivně rozhodlo o náhradním řešení pro občany Hejčína, které donedávna spojovala s centrem města lávka nad železnicí....

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Řidič, který zavinil nehodu v Holici, během...

  • Bagrista si dopřál dvacet piv a půl litru...

  • K tonoucímu muži na Nákle letěl záchranářský...

  • Policie hledá řidiče náklaďáku, který na...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Babiš i Zeman navštíví v září Německo, setkají se s Merkelovou

Český premiér Andrej Babiš i prezident Miloš Zeman zavítají v září do Berlína. Na dvojici oficiálních návštěv Německa se oba podle dostupných informací mají setkat s kancléřkou Angelou Merkelovou, Zemana čeká také schůzka s prezidentem Frank-Walterem Steinmeierem.

Skryté vysílání na Západ zmátlo ruské okupanty. Srpen 1968 očima novináře ČTK

Československá tisková kancelář byla v roce 1968 zdrojem otevřených informací pro česká i zahraniční média. „Pražské jaro“ probíhalo za zdmi redakcí už několik let, i když skryté před zraky široké veřejnosti. HlídacíPes.org zveřejňuje vzpomínky někdejšího šéfredaktora ekonomické redakce ČTK a člena Šikovy reformní ekonomické komise Vladimíra Brabce na 50 let staré události.

SOUTĚŽ: Kdo stráví víkend na jachtě? Finálové kolo soutěže je tady

Soutěž o víkend na jachtě jde do finále! Hlasování na krajských Drbnách je už minulostí, výběr těch nejlepších snímků najdete v tomto článku. Ten, který od čtenářů získá do konce prázdnin nejvíce hlasů, vyhrává pro svého autora víkendový pobyt na jachtě od společnosti KWS Sports.