Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

PŘEHLED: Podívejte se, kudy se bude vozit odpad z demolice mostu v Komenského ulici

 
čtvrtek, 19. července 2018, 20:31

Vedení města Olomouce připravilo seznam tras pro odvoz stavební suti a zeminy z různých míst stavby protipovodňových opatření u řeky Moravy v Olomouci. Vzhledem k tomu, že začala demolice mostu v Komenského ulici, lze očekávat významné množství odpadního materiálu. Podívejte se, kudy bude materiál ze staveniště odvážen.

Trasy staveništní dopravy

Trasa 1

Odvoz částí demontované konstrukce mostu na ulici Komenského bude vedena z koryta řeky do předpolí mostu, návazně ulicí Husovou, třídou 17. Listopadu a Wittgensteinovou s výjezdem na ulici Velkomoravskou s pokračováním po ulicích Rolsberská a Přerovská k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby.

Trasa 2

Odvoz vytěženého materiálu z části ulice Blahoslavovy mezi ulicemi Komenského a Masarykova bude veden výjezdem na ulici Masarykovu s pokračováním vlevo na třídu 17. listopadu, Wittgensteinovu, s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů, případně Přerov.

Trasa 3

Odvoz vytěženého materiálu z ulice Nábřeží bude veden s příjezdem prázdných vozidel stavby ulicí Masarykovou a s výjezdem vždy dle aktuálního postupu prací:

a) z ulice Nábřeží přes ulice Pasteurova, Jeremenkova a Tovární s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů, případně Přerov, nebo:

b) z ulice Nábřeží ulicí Masarykova, dále na třídu 17. listopadu, Wittgensteinovu s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů, případně Přerov.

Trasa 4

Odvoz vytěženého materiálu z ulice Nábřeží za mostem na ulici Masarykova bude vedena přes ulici Masarykovu na třídu 17. listopadu, Wittgensteinovu s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů, případně Přerov.

Trasa 5

Odvoz vytěženého materiálu z části ulice Blahoslavovy za mostem v ulici Masarykova bude vedena prázdnými vozidly stavby po místní komunikaci ulice Šmeralovy, dále přes ulici Masarykovu na třídu 17. listopadu, Wittgensteinova s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů, případně Přerov.

Trasa 6

Odvoz vytěženého materiálu z části ulice Sokolovská směrem na ulici Pasteurova, U Podjezdu s výjezdem na I/46 ulici Divišovu, s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů, případně Přerov nebo z důvodů větší výšky vozidel po ulici Jeremenkově s výjezdem na ulici Tovární s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů případně Přerov.

Vizitka autora

 

Ivo Spisar

Redaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: redakce@olomouckadrbna.cz

 

Kam dál?

Osmnáctiletý mladík dostal se svým autem smyk, skončil v betonovém...

středa, 18. července 2018, 19:43

V úterý 17. července kolem osmé hodiny večerní došlo k dopravní nehodě v Novém Malíně na Šumpersku. Havaroval tam osmnáctiletý...

Do Olomouce dnes přicestoval prezidentský vlak, k vidění bude na...

středa, 18. července 2018, 18:02

Tři salonní vozy, které sloužily nebo byly přímo vyrobeny pro československé prezidenty, jsou k vidění na prvním nástupišti...

Třiaosmdesátiletý řidič nezvládl řízení svého vozu, auto skončilo na...

středa, 18. července 2018, 16:23

V úterý 17. července došlo na silnici ve směru od Zábřehu do Libivé k dopravní nehodě osobního auta, které řídil...

Dvacetiletý řidič nedal přednost v křižovatce, vznikla škoda za 110...

středa, 18. července 2018, 12:03

K nehodě dvou aut došlo v pondělí 16. července 2018 před šestnáctou hodinou v křižovatce ulic J. Kotka, Koupelky a U Hřiště ve...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Extrémní srážky budou častěji, podle odborníků by pomohla hluboká orba

Povodně z intenzivních srážek jsou přirozeným jevem, zemědělská půda by však mohla zadržet více vody, kdyby se hlouběji oralo. Novinářům to sdělili Martin Hanel a Petr Máca z Fakulty životního prostředí České zemědělské univerzity v Praze. Do budoucna bude se zvyšující se teplotou růst množství vlhkosti ve vzduchu, srážkové extrémy tak budou pravděpodobně růst, upozornili.

Fotbalgolf pod Ještědem - stavte se tento skvělý sport vyzkoušet

Fotbalgolfová sezóna 2019 vypukla v Liberci naplno. Hřiště letos bylo otevřeno o měsíc dříve než v loňském roce a díky příznivým přírodním podmínkám a dostatečnému dešti je aktuálně ve skvělé formě.

Na webu Mirošovic byl zveřejněný výsledek eurovoleb, už byl stažen

Na webu Mirošovic byl včera odpoledne krátce zveřejněný výsledek eurovoleb v této středočeské obci. Výsledky hlasování o Evropském parlamentu lze přitom v celé EU, tedy i v České republice zveřejňovat až v neděli před půlnocí, kdy už odhlasují voliči ve všech členských státech. Podle kraje šlo o chybu volební komise. Výsledky z webu po upozornění krajského úřadu zmizely, řekla vedoucí oddělení správních agend Středočeského kraje Eva Jůzová.