Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

PŘEHLED: Podívejte se, kudy se bude vozit odpad z demolice mostu v Komenského ulici

 
čtvrtek, 19. července 2018, 20:31

Vedení města Olomouce připravilo seznam tras pro odvoz stavební suti a zeminy z různých míst stavby protipovodňových opatření u řeky Moravy v Olomouci. Vzhledem k tomu, že začala demolice mostu v Komenského ulici, lze očekávat významné množství odpadního materiálu. Podívejte se, kudy bude materiál ze staveniště odvážen.

Trasy staveništní dopravy

Trasa 1

Odvoz částí demontované konstrukce mostu na ulici Komenského bude vedena z koryta řeky do předpolí mostu, návazně ulicí Husovou, třídou 17. Listopadu a Wittgensteinovou s výjezdem na ulici Velkomoravskou s pokračováním po ulicích Rolsberská a Přerovská k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby.

Trasa 2

Odvoz vytěženého materiálu z části ulice Blahoslavovy mezi ulicemi Komenského a Masarykova bude veden výjezdem na ulici Masarykovu s pokračováním vlevo na třídu 17. listopadu, Wittgensteinovu, s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů, případně Přerov.

Trasa 3

Odvoz vytěženého materiálu z ulice Nábřeží bude veden s příjezdem prázdných vozidel stavby ulicí Masarykovou a s výjezdem vždy dle aktuálního postupu prací:

a) z ulice Nábřeží přes ulice Pasteurova, Jeremenkova a Tovární s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů, případně Přerov, nebo:

b) z ulice Nábřeží ulicí Masarykova, dále na třídu 17. listopadu, Wittgensteinovu s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů, případně Přerov.

Trasa 4

Odvoz vytěženého materiálu z ulice Nábřeží za mostem na ulici Masarykova bude vedena přes ulici Masarykovu na třídu 17. listopadu, Wittgensteinovu s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů, případně Přerov.

Trasa 5

Odvoz vytěženého materiálu z části ulice Blahoslavovy za mostem v ulici Masarykova bude vedena prázdnými vozidly stavby po místní komunikaci ulice Šmeralovy, dále přes ulici Masarykovu na třídu 17. listopadu, Wittgensteinova s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů, případně Přerov.

Trasa 6

Odvoz vytěženého materiálu z části ulice Sokolovská směrem na ulici Pasteurova, U Podjezdu s výjezdem na I/46 ulici Divišovu, s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů, případně Přerov nebo z důvodů větší výšky vozidel po ulici Jeremenkově s výjezdem na ulici Tovární s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů případně Přerov.

Vizitka autora

 

Ivo Spisar

Redaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: redakce@olomouckadrbna.cz

 
 


 

Kam dál?

Necelá stovka cizinců míří do Olomouce. Budou se zde učit český jazyk...

čtvrtek, 19. července 2018, 19:02

Zhruba stovka zájemců z celého světa zamíří ke konci týdne do Olomouce studovat na zdejší univerzitě český jazyk. Studenty všech...

VIDEO: Na olomouckém zimním stadionu probíhá příprava ledové plochy

čtvrtek, 19. července 2018, 17:54

Už ve čtvrtek 2. srpna přivítají olomoučtí hokejisté na svém stadionu v rámci prvního přípravného utkání před novou extraligovou...

FOTO/VIDEO: Prezidentský vlak je v Olomouci, podívejte se do jeho...

čtvrtek, 19. července 2018, 17:00

Tři salonní vozy, které sloužily nebo byly přímo vyrobeny pro československé prezidenty, jsou k vidění na prvním nástupišti...

Rada města rozhodla, že na místě bývalé železniční lávky v Hejčíně...

čtvrtek, 19. července 2018, 16:15

Město definitivně rozhodlo o náhradním řešení pro občany Hejčína, které donedávna spojovala s centrem města lávka nad železnicí....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Tři pětiny Čechů jsou pro, aby manželství bylo i pro homosexuály

Zhruba tři pětiny lidí v Česku jsou pro, aby manželství mohli uzavírat také gayové a lesbické ženy. Proti se naopak staví třetina Čechů a Češek. Postoje se podle vzdělání příliš neliší. Podpora klesá s rostoucím věkem. Odpůrci nad podporovateli převládají jen mezi muži nad 45 let. Průměrný výsledek trojice průzkumů na tiskové konferenci k pokračování kampaně Jsme fér! představil sociolog Daniel Prokop.

Žena bude mít po více jak padesáti letech šanci zjistit, kdo je její otec. Rozhodl o tom Ústavní soud

Ústavní soud dal šestapadesátileté ženě novou šanci ověřit, kdo je jejím otcem. Okresní soud v Písku musí projednat její žalobu na určení otcovství. Původně řízení zastavil s vysvětlením, že justice už spor jednou řešila v 60. letech, a existuje proto takzvaná překážka věci rozsouzené. Žena ale poukazovala například na to, že v 60. letech justice neprovedla krevní test a že nyní by bylo možné využít spolehlivý test DNA.

Facebook zavřel manipulativní účty skrytě napojené na Rusko

Firma Facebook odstranila několik stovek stránek, účtů a skupin napojených na Rusko, které se na sociálních sítích facebook a instagram pod skrytou identitou dopouštěly manipulací. Společnost to dnes oznámila na svých webových stránkách. Zrušené účty byly podle jejího vyjádření skrytě napojeny na ruskou státní propagandistickou agenturu Sputnik.