Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

PŘEHLED: Podívejte se, kudy se bude vozit odpad z demolice mostu v Komenského ulici

 
čtvrtek, 19. července 2018, 20:31

Vedení města Olomouce připravilo seznam tras pro odvoz stavební suti a zeminy z různých míst stavby protipovodňových opatření u řeky Moravy v Olomouci. Vzhledem k tomu, že začala demolice mostu v Komenského ulici, lze očekávat významné množství odpadního materiálu. Podívejte se, kudy bude materiál ze staveniště odvážen.

Trasy staveništní dopravy

Trasa 1

Odvoz částí demontované konstrukce mostu na ulici Komenského bude vedena z koryta řeky do předpolí mostu, návazně ulicí Husovou, třídou 17. Listopadu a Wittgensteinovou s výjezdem na ulici Velkomoravskou s pokračováním po ulicích Rolsberská a Přerovská k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby.

Trasa 2

Odvoz vytěženého materiálu z části ulice Blahoslavovy mezi ulicemi Komenského a Masarykova bude veden výjezdem na ulici Masarykovu s pokračováním vlevo na třídu 17. listopadu, Wittgensteinovu, s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů, případně Přerov.

Trasa 3

Odvoz vytěženého materiálu z ulice Nábřeží bude veden s příjezdem prázdných vozidel stavby ulicí Masarykovou a s výjezdem vždy dle aktuálního postupu prací:

a) z ulice Nábřeží přes ulice Pasteurova, Jeremenkova a Tovární s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů, případně Přerov, nebo:

b) z ulice Nábřeží ulicí Masarykova, dále na třídu 17. listopadu, Wittgensteinovu s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů, případně Přerov.

Trasa 4

Odvoz vytěženého materiálu z ulice Nábřeží za mostem na ulici Masarykova bude vedena přes ulici Masarykovu na třídu 17. listopadu, Wittgensteinovu s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů, případně Přerov.

Trasa 5

Odvoz vytěženého materiálu z části ulice Blahoslavovy za mostem v ulici Masarykova bude vedena prázdnými vozidly stavby po místní komunikaci ulice Šmeralovy, dále přes ulici Masarykovu na třídu 17. listopadu, Wittgensteinova s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů, případně Přerov.

Trasa 6

Odvoz vytěženého materiálu z části ulice Sokolovská směrem na ulici Pasteurova, U Podjezdu s výjezdem na I/46 ulici Divišovu, s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů, případně Přerov nebo z důvodů větší výšky vozidel po ulici Jeremenkově s výjezdem na ulici Tovární s výjezdem k místu vymezenému k uložení odpadu ze stavby Šlechtitelů případně Přerov.

Vizitka autora

 

Ivo Spisar

Redaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: redakce@olomouckadrbna.cz

 

Kam dál?

Necelá stovka cizinců míří do Olomouce. Budou se zde učit český jazyk...

čtvrtek, 19. července 2018, 19:02

Zhruba stovka zájemců z celého světa zamíří ke konci týdne do Olomouce studovat na zdejší univerzitě český jazyk. Studenty všech...

VIDEO: Na olomouckém zimním stadionu probíhá příprava ledové plochy

čtvrtek, 19. července 2018, 17:54

Už ve čtvrtek 2. srpna přivítají olomoučtí hokejisté na svém stadionu v rámci prvního přípravného utkání před novou extraligovou...

FOTO/VIDEO: Prezidentský vlak je v Olomouci, podívejte se do jeho...

čtvrtek, 19. července 2018, 17:00

Tři salonní vozy, které sloužily nebo byly přímo vyrobeny pro československé prezidenty, jsou k vidění na prvním nástupišti...

Rada města rozhodla, že na místě bývalé železniční lávky v Hejčíně...

čtvrtek, 19. července 2018, 16:15

Město definitivně rozhodlo o náhradním řešení pro občany Hejčína, které donedávna spojovala s centrem města lávka nad železnicí....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Lišek nakažených prašivinou přibývá. V okolí Boršova už jich bylo nalezeno šest

V okolí Boršova se objevily další lišky nakažené prašivinou. Jejich počet za poslední dny stoupl na šest. Na první případy této nemoci upozornili obyvatelé Homol zhruba před čtrnácti dny. Léčba nakaženého psa vyjde až na dva tisíce korun.

Parkování „Kiss and ride“ řidiči v Brně stále příliš nerozumí, někteří na místech stojí i týden

Někteří řidiči v Brně buď stále nechápou dopravní značení K+R, tedy tzv. Kiss and ride (tedy polib a jeď), nebo ho záměrně ignorují. Na stáních označených touto značkou stojí i několik dní. Stání na Kiss and ride je přitom většinou povoleno maximálně na dobu 5 minut. Brněnští strážníci se proto na neposlušné řidiče intenzivně zaměřují.

Okamura nebude kandidovat v eurovolbách ani z posledního místa

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura nebude kandidovat v květnových volbách do Evropského parlamentu. Původně chtěl být na posledním místě listiny a v případě zvolení přenechat mandát jinému kandidátovi. Podle usnesení předsednictva SPD tento úmysl zpochybnilo ministerstvo vnitra.