Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Policie rozplétá nehodu osobních aut v křižovatce u Anči, od které ujel řidič. Hledají se svědci

 
čtvrtek, 2. srpna 2018, 11:01

Policie Dopravního inspektorátu Olomouc se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při vyšetřování nehody, ke které došlo 29. července před třetí hodinou odpolední v křižovatce ulic Erenburgerova, Na Šibeníku, Tomkova a Na Trati v Olomouci.

„Řidič osobního vozidla Fiat 500, který jel od ulice Pražská, z prozatím přesně nezjištěných příčin, narazil do vozidla Citroën C4, které stálo před ním a jehož řidič měl v úmyslu odbočit vlevo, k ulici Na Trati. Z průběžného šetření a vyjádření řidiče Fiatu vyplývá, že před nárazem do Citroënu mělo narazit do zadní části jeho vozidla jiné vozidlo, následkem čehož měl pak se svým  vozidlem narazit do vozidla Citroën. Při nehodě nedošlo ke zranění osob," popsala policejní mluvčí Irena Urbánková.

Mělo by se jednat o Volkswagen Golf, šedé nebo hnědé barvy s písmenem M na registrační značce. Měl by ho řídit starší řidič, který měl vjet do křižovatky z ulice Na Šibeníku a z místa nehody ujel k ulici Na Trati.

„Svědci, kteří v danou dobu úsekem projížděli či procházeli, mohli nehodu vidět, a mohli by policistům sdělit informace, které by mohli pomoci při objasnění příčin nehody a vedly by ke zjištění řidiče a jeho vozidla, ať prosím, kontaktují policisty Dopravního inspektorátu Olomouc a to buď osobně, anebo telefonicky na adrese: Třída Kosmonautů 189/10 v Olomouci, na telefonu 974 766 251, případně kdykoliv prostřednictvím linky 158," dodala Urbánková.

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto PČR

Kam dál?

Řidič dodávky srazil dva cyklisty. Jeden na místě zemřel, druhý je ve...

středa, 1. srpna 2018, 14:56

Dnes odpoledne došlo k vážné dopravní nehodě, při které dodávka srazila dva cyklisty na silnici mezi Prostějovem a Dubem nad...

VIDEO: Stavební stroje se brodí korytem Moravy a odvážejí suť ze...

středa, 1. srpna 2018, 14:54

Most na Komenského ulici je zbořen, těžká technika teď semi různými cestami odváží z Olomouce suť. Čtenář Leham zaznamenal na...

Mladý motorkář nevybral zatáčku u Horní Loděnice, i se spolujezdkyní...

úterý, 31. července 2018, 20:30

V pondělí 30. července před sedmou hodinou večerní došlo na silnici ve směru od Horní Loděnice do Lipiny k dopravní nehodě...

Policie hledá řidiče, který v křižovatce na Komenského v Olomouci...

úterý, 31. července 2018, 16:21

Policie hledá řidiče z dopravní nehody, ke které došlo v pondělí 23. července kolem sedmé hodiny ranní. Řidič tam autem srazil...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pokuta za přechod k jinému mobilnímu operátorovi zřejmě klesne

Snížení pokuty za přechod k jinému mobilnímu operátorovi a zkrácení lhůty pro převod telefonního čísla předpokládá vládní novela o elektronických komunikacích, kterou v úvodním kole podpořila Sněmovna. Změny by měly vést k větší konkurenci mezi operátory a v konečném důsledku k poklesu cen. Předloha nyní zamíří k posouzení do hospodářského výboru. Bude na to mít měsíc místo obvyklých dvou.

Orloj v Brně chrlí od úterý speciální edici kuliček. Město slaví století od vzniku Velkého Brna

Městem křižuje speciální šalina, v Lužánkách stojí čerstvě vysazená lípa a časostroj na Svoboďáku vydává speciální edici kuliček. Brno si připomíná 100 let od chvíle, kdy se začalo stávat městem, jakým je dnes. 23. dubna 1919 totiž vzniklo tzv. Velké Brno.

Liberecká ZOO vyhrála prestižní soutěž Bílý slon za chov ptáků

Liberecká zoo opět vyhrála první místo v prestižní soutěži Bílý slon. Originální keramické sošky jsou oceněním za významné chovatelské úspěchy mezi českými a slovenskými zoologickými zahradami. Zoo Liberec obhájila své prvenství z loňského roku a opět zvítězila v kategorii „Ptáci“.