Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Policie rozplétá nehodu osobních aut v křižovatce u Anči, od které ujel řidič. Hledají se svědci

 
čtvrtek, 2. srpna 2018, 11:01

Policie Dopravního inspektorátu Olomouc se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při vyšetřování nehody, ke které došlo 29. července před třetí hodinou odpolední v křižovatce ulic Erenburgerova, Na Šibeníku, Tomkova a Na Trati v Olomouci.

„Řidič osobního vozidla Fiat 500, který jel od ulice Pražská, z prozatím přesně nezjištěných příčin, narazil do vozidla Citroën C4, které stálo před ním a jehož řidič měl v úmyslu odbočit vlevo, k ulici Na Trati. Z průběžného šetření a vyjádření řidiče Fiatu vyplývá, že před nárazem do Citroënu mělo narazit do zadní části jeho vozidla jiné vozidlo, následkem čehož měl pak se svým  vozidlem narazit do vozidla Citroën. Při nehodě nedošlo ke zranění osob," popsala policejní mluvčí Irena Urbánková.

Mělo by se jednat o Volkswagen Golf, šedé nebo hnědé barvy s písmenem M na registrační značce. Měl by ho řídit starší řidič, který měl vjet do křižovatky z ulice Na Šibeníku a z místa nehody ujel k ulici Na Trati.

„Svědci, kteří v danou dobu úsekem projížděli či procházeli, mohli nehodu vidět, a mohli by policistům sdělit informace, které by mohli pomoci při objasnění příčin nehody a vedly by ke zjištění řidiče a jeho vozidla, ať prosím, kontaktují policisty Dopravního inspektorátu Olomouc a to buď osobně, anebo telefonicky na adrese: Třída Kosmonautů 189/10 v Olomouci, na telefonu 974 766 251, případně kdykoliv prostřednictvím linky 158," dodala Urbánková.

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
Foto PČR

Kam dál?

Řidič dodávky srazil dva cyklisty. Jeden na místě zemřel, druhý je ve...

středa, 1. srpna 2018, 14:56

Dnes odpoledne došlo k vážné dopravní nehodě, při které dodávka srazila dva cyklisty na silnici mezi Prostějovem a Dubem nad...

VIDEO: Stavební stroje se brodí korytem Moravy a odvážejí suť ze...

středa, 1. srpna 2018, 14:54

Most na Komenského ulici je zbořen, těžká technika teď semi různými cestami odváží z Olomouce suť. Čtenář Leham zaznamenal na...

Mladý motorkář nevybral zatáčku u Horní Loděnice, i se spolujezdkyní...

úterý, 31. července 2018, 20:30

V pondělí 30. července před sedmou hodinou večerní došlo na silnici ve směru od Horní Loděnice do Lipiny k dopravní nehodě...

Policie hledá řidiče, který v křižovatce na Komenského v Olomouci...

úterý, 31. července 2018, 16:21

Policie hledá řidiče z dopravní nehody, ke které došlo v pondělí 23. července kolem sedmé hodiny ranní. Řidič tam autem srazil...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Milion chvilek považuji za parodii na Občanské fórum, říká mluvčí Jiří Ovčáček. Kandidaturu na prezidenta nevylučuje

„Praha je díky prázdninám prázdná. Přijel jsem dřív, než jsem čekal,“ začal prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček po podání ruky před rozhovorem. Na hausbót na Císařské louce v Praze totiž dorazil se slušným předstihem. Z původně plánovaných čtyřiceti minut povídání se setkání protáhlo na téměř dvojnásobek. Kromě uvolněných témat se bývalý novinář a dnes asi nejkontroverznější mluvčí v tuzemsku rozpovídal také o tom, za jakých okolností by byl ochoten kandidovat na prezidenta a proč nemůže přijít na jméno spolku Milion chvilek.

Pamětní bankovky s Karlem Gottem lidé vykoupili během čtyř hodin. Při čekání ve frontách musela zasahovat i policie

V Praze se včera prodávaly pamětní eurobankovky s portrétem zpěváka Karla Gotta. K výročí jeho 80. narozenin vydala společnost Nunofia celkem 5 tisíc bankovek s nominální hodnotou nula euro. Ve frontách na ně čekaly tisíce lidí. Vyprodány byly během zhruba čtyř hodin. Den po vyprodání se cena bankovek v aukcích pohybuje v řádech tisíců korun.

Lidé si zvykají na vratné kelímky. Podnikům ale přibyla práce

Letní večery lákají na budějcký Sokolák spoustu lidí. Například v kavárně Coffe on the go nebo v klubu K2 už ale nedostanete drink do klasického jednorázového kelímku, ale do vratného. I když je na něj záloha padesát korun, lidé si pomalu zvykají. Podle ankety na Budějcké Drbně o zavedení vratných kelímků je patrné, že lidé nápad kvitují, a mají z něho radost i samotní majitelé podniků. Jejich realizace a následná cesta k zákazníkovi, ale není jednoduchá a jsou s ní spojené i trable.