Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Je libo cirkus nebo sfi-ci pohádka? Zajděte s dětmi v neděli do Divadla na Šantovce!

 
středa, 15. dubna 2015, 09:45

I tento měsíc se mohou děti těšit na pravidelnou nedělní pohádku v Divadle na Šantovce. Taneční show, cirkusové představení, další díl Listování nebo například Stop pohádka, ve které děti samy ovlivňují děj - na to všechno můžete v neděli s dětmi zajít do Šantovky.

Navíc máte možnost získat samolepku do nového Šantíkova alba, které si můžete vyzvednout zdarma na pokladně Divadla na Šantovce, a zůčastnit se tak soutěže o krásné dárky.

V neděli 19.4. od 16,00 se v Divadle na Šantovce představí Stop pohádka aneb jak zachránit princeznu. V tomto představení mohou malí diváci ovlivňovat děj a dávat postavám vlastnosti, dovednosti, užitečné předměty nebo pomocníky. Jak jen pohádka dopadne? Převezmou děti odpovědnost za svá rozhodnutí? V této pohádce nikdo nikdy neví, jak vlastně skončí.

Toto a další představení společně s dětskými dílničkami jsou připraveny na každou neděli. Podívejte se na program a vyberte si představení pro vaše nejmenší. Vstupenky můžete zakoupit na www.divadlonasantovce.cz, v Informačním centru na Horním náměstí nebo na pokladně Divadla na Šantovce.

Po předložení vstupenky na pohádku Divadla na Šantovce získáte slevu v obchodě s dětskou módou Primigi v Galerii Šantovka v hodnotě vstupenky. Platí u nákupu nad 500,- Kč. Na jednu vstupenku lze uplatnit jeden nákup.

Autor: L. Behingerová

 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

  • Řidič si to hasil v Olomouci rychlostí přes...

Reklama
 
 

Kam dál?

V areálu Pevnůstky se otevře univerzitní muzeum Pevnost poznání

pondělí, 13. dubna 2015, 13:37

Nové interaktivní muzeum vědy s názvem Pevnost poznání se ve čtvrtek otevře v historické Korunní pevnůstce nedaleko...

Připravte si kapesníky, do Olomouce přijíždí světově úspěšná komedie Táta

pondělí, 13. dubna 2015, 11:20

Chystáte-li se v nejblizších dnech za kulturou, vězte, že 14. dubna se v Divadle na Šantovce představí celosvětově...

V rámci programu AFO se představí i film o české expedici za polárním kruhem

neděle, 12. dubna 2015, 10:04

Na mezinárodním festivalu populárně-vědeckých filmů Academia film Olomouc (AFO) bude mít premiéru dokumentární film z...