pondělí 6. února 2023 Vanda

Program hlavního dne olomouckého Majálesu nabídne průvod městem i koncerty

Již dnes se startuje pětidenní olomoucký majáles, který přinese velké množství koncertů, workshopů, sportů nebo her pro děti. V hlavní den majálesu, v úterý, je připraven bohatý program, který se bude konat n více než šestici míst. Přinášíme vám přehled toho nejdůležitějšího z úterního majálesu.

Úterní hlavní den majálesu nabízí následující program na těchto místech:

  • Zbrojnice

12:30 - zahájení workshopu výroby propriet do majálesového průvodu

13:30 - zahájení samotného průvodu (více info zde)

  • Horní náměstí

14:00 - korunovace krále majálesu, jímž se stane kanoista Richard Hála

  • Korunní pevnůstka

14:00 - dětská zóna u vstupu do pevnůstky, přehlídka armádní techniky, připraveno občerstvení

16:00 a 17:30 - v dětské zóně vystoupí Kája Kouzelník

Hlavní stage na Korunní pevnůstce

14:20 - zahájení majálesu

15:00 - Kašpárek v rohlíku (chytlavé melodie pro uši dospělých)

16:00 - vyhlášení nejlepších masek

16:30 - Walter Schnitzelsson (slovenská rock'n'rollová skupina)

17:20 - Fiach bán (ukázky irských tanců)

18:00 - Adrian T. Bell (frontman kapely The Prostitutes)

18.45 - Fiach bán (ukázky irských tanců)

19:30 - Poletíme? (country, jazz a punk dohromady)

21:00 - KAMP! (polská synthpopová kapela)

Malá stage na Korunní pevnůstce

14:20 - Come nad play (opavská acoustic - pop kapela)

15:50 - Dareen Eve (britsko - česká pop rocková skupina)

17:20 - The Fall of Ghostface (elektronický metalcore)

18:45 - Mucha (břitká písničkářka Nikola Muchová)

20:15 - Xavier Baumaxa (český písničkář)

  • Parkán Konviktu

15:00 - Cirkus LeVitare

16:45 - Zahájení, Ansábl Oz

17:00 - Divadelní spolek Úlet

18:00 - Ansábl Oz

18:30 - Pavol Seriš - Zo zoo

19:30 - Ansábl Oz

20:00 - Squadra Sua - Soldates

21:00 - Apokalips Pole Dance Studio

21:15 - Ollove módní přehlídka + DJ Klarin

  • Bezručovy Sady

od 14:30 - Akademik sport centrum UP, bumperball, Centrum APA, famfrpál, geocaching, Owl Longboards, Paintball game Olomouc, Apocalips Pole Dance Studio, Radost z pohybu, Seberevolta, Slackline Olomouc, UP Bike, Zaparkuj

Další místa a jejich program naleznete zde.

 

 

Autoři

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.