Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Velikonoční hodování v NH Hotelu vyšperkoval svým zpěvem i Václav Noid Bárta

 
úterý, 23. dubna 2019, 19:00

Velikonoční večer ve čtvrtek 18. dubna přinesl do luxusních prostor hotelu NH Collection Olomouc Congress lahodné delikatesy z celého světa. A kromě rozmanité gastronomie spojené s Velikonocemi čekal hosty bohatý kulturní a společenský program.

Zatímco českým domácnostem o Velikonocích tradičně vládne beránek, mazanec či jehněčí maso, ve světě můžeme nalézt i řadu netradičních i kuriózních velikonočních receptů. A tak hosté díky Velikonočnímu večeru mohli ochutnat např. britské hot cross buns, tedy bochánky s rozinkami či rybízem, polévku zvanou fanesca vyrobenou z 12 druhů luštěnin a obilovin, která je tradičním pokrmem v Ekvádoru či tzv. chiriuchu, což je směs sušeného obilí a různých druhů mas charakteristické pro latinskoamerické Peru. 

Výjimečný večer ale nebyl jen o vynikajícím jídle, nabídl společenský i kulturní přesah. „Během tohoto naprosto úžasného večera vystoupil Vašek Noid Bárta, který to tady opravdu rozproudil, je to srdcař a pan zpěvák,” hodnotí pěveckou show návštěvnice Lenka.

Velký zájem během večera vzbudila kuchařská soutěžní show, ve které své dovednosti předvedli dobrovolníci z řad hostů – Olda a Gábina, a k nim se připojil i zpěvák Vašek Noid Bárta. Každý ze tří soutěžících pak připravil během deseti minut z nachystaných ingrediencí salát. A jak to dopadlo?

„Všechny saláty měly něco do sebe, ale hlavní cenu soutěže může dostat jen jeden. Porota ve složení herečka Mahulena Bočanová, ředitel NH Hotelu Tomáš Rousek a kuchař Miroslav Fojtík rozhodla, že hlavní cenu získává soutěžící Gábina. Vyhrává noc se snídaní v NH Collection Olomouc Congress Hotelu,” prohlásil Tomáš Rousek.

O hosty bylo v průběhu večera královsky postaráno, na uvítanou je čekal welcome drink, součástí programu byla také kuchařská show a tombola o hodnotné ceny: „Na tombole jsme si dali opravdu záležet. A první cenu bych si rozhodně nechal líbit  2 noci v NH hotelu v italském Palermu, doufám, že si výherkyně pobyt užije a tímto ji ještě jednou moc gratuluji,” říká k tombole generální ředitel olomouckého NH hotelu Tomáš Rousek. Velikonoční večer svou přítomností obohatila herečka Mahulena Bočanová: „Na Hanou a hlavně do Olomouce se moc ráda vracím a tahle prestižní akce mě v tom jen utvrdila. Sešla se tu skvělá parta lidí, neskutečně jsem se bavila,” komentuje vydařenou akci charismatická herečka.

Jedinečnou atmosféru Velikonočního večera si již brzy budete moci připomenout prostřednictvím fotek na facebookové stránce www.facebook.com/velikonocniveceryNH. 

Tisková zpráva

Kam dál?

Výstavy, divadlo i ajťácký projekt čeká návštěvníky v doprovodném...

úterý, 23. dubna 2019, 15:30

Nejen filmy budou návštěvníci Academia Film Olomouc ve dnech od 23. do 28. dubna živi. Organizátoři pro ně připravili i bohatý a...

Do rekordu v Přerově se může zapojit kromě kytar i citera nebo banjo

úterý, 23. dubna 2019, 15:00

Do rekordu v počtu kytar na jednom místě, o který se pokusí hudebníci 1. května v Přerově, se mohou zapojit hráči na všechny...

V Olomouci začnou zítra Ekologické dny, vyvrcholí ekojarmarkem

úterý, 23. dubna 2019, 13:30

Mýty v konfrontaci se světem přírody se staly hlavním tématem letošního ročníku festivalu Ekologických dnů Olomouc (EDO). Tématu...

Dnes je Světový den knihy a autorských práv

úterý, 23. dubna 2019, 12:00

23. duben byl vyhlášený jako Světový den knihy a autorských práv, a to světovou organizací UNESCO roku 1995.

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Kaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamu

Na internetu se objevila falešná aplikace, která se vydává za populární nástroj pro úpravu fotografií FaceApp. Mobilní zařízení uživatelů infikuje programem pro nevyžádanou reklamu MobiDash. Uvedla to antivirová firma Kaspersky Lab. Aplikace FaceApp od ruských vývojářů Wireless Lab se stala v posledních týdnech hitem. Pomocí nástrojů umělé inteligence dokáže vyfotografovanou osobu nechat zestárnout, omládnout, nebo dokonce změnit pohlaví. V souvislosti s ní se ale objevilo i varování před narušením soukromí, protože aplikace posílá fotografie k úpravě na servery mimo zařízení uživatele.

Polský zákazník skoupil jízdenky na celý vlak

Nespokojený zákazník polských drah vynaložil tisíce zlotých a hodiny svého času, aby skoupil jízdenky na celý vlak, a to jen proto, aby je hned následující den zkusil vrátit. To vše udělal kvůli tomu, aby na sociálních sítích předvedl, jak byrokraticky se státní dráhy chovají k cestujícím. A železnice se nechala vyprovokovat, napsal polský list Gazeta Wyborcza.

KOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních let

Chceš vidět, jak budeš vypadat za 40 let? Na. “Tyjo, celý můj tata. Neskutečný, to musí vidět ostatní!!”