Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Hvězdy Bounty Rock Cafe Oper Air festivalu chtějí leccos, Uriah Heep třeba černé ručníky a litr whiskey

 
pátek, 12. června 2015, 13:49

Zajímavé požadavky musejí občas respektovat pořadatelé festivalů, kteří chtějí mít za headlinery hvězdy světové i české pop music. A to i ty, které zažily největší slávu již před mnoha lety. I když v sobotu nebude čekat členy slavné kapely Uriah Heep u olomouckého hotelu Clarion červený koberec a lahve nejluxusnějšího šampaňského, pár drobností si hodlá jedna z legend rockové hudby dopřát. Na festival Bounty Rock Cafe Open Air chce být řádně připravena.

V seznamu nás překvapil požadavek na černé ručníky a dvoukilové činky, jinak si ale Uriáši nehrají na žádné primadony. Chtějí třeba litr whiskey Jack Daniels, 24 lahví pepsi coly, láhev burgundského, nejlépe značky Louis Jadot, k tomu nějaký lepší koňak a piva stačí z Plzně, Budějovic či dokonce ze Smíchova,“ konstatuje organizátor festivalu Dušan Neumann.

Na snídani pak produkce kapely velmi důrazně požádala, samozřejmě kromě jiných potravin, o čerstvý zázvor. „Vše jsme předali managementu hotelu a s plněním nebude žádný problém,“ podotkl. Podle něj nejsou požadavky skupiny ve světle její slávy nijak přemrštěné.

Pořadatele nicméně překvapil požadavek, že sobotní oběd v hotelu nesmí být take-away (přinesená například pizza či kebab odjinud) a že je potřeba zajistit stoly, židle, ubrusy a příbory. „Až zpětně jsme se dozvěděli, že stejný list dostávají pořadatelé v exotických zemích, kde jsou jiné standardy stravování než v Evropě,“ řekl s úsměvem Neumann. Většina muzikantů, ať už jsou ze světa nebo z Česka, jsou ale normální lidé, kterým stačí běžné hotelové služby a přiměřené zázemí za pódiem. „Na druhou stranu loni Ian Anderson z Jethro Tull striktně vyžadoval, že se v zázemí nesmí už dvacet minut před jeho příchodem kouřit ani venku a obsluha pódia se musela na jeho přání převléct do černých trik.“

Bounty Rock Cafe Open Air startuje v sobotu ve 12.30 na Korunní pevnůstce v Olomouci. Pátý ročník největšího olomouckého rockového festivalu představí skupiny Perseus, Dark Gamballe, Citron, Tublatanka, Uriah Heep a Stromboli. Levnější lístky v předprodeji lze dostat do pátku do 18:00, na místě přijde vstupenka bez desetikoruny za tisícovku.

Zdroj: PR

 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

  • Policisté téměř po třech letech potvrdili,...

  • Řidička, která ráno skončila se svým autem v...

  • Řidič si to hasil v Olomouci rychlostí přes...

Reklama
 
 

Kam dál?

Sem Thomasson: Špičkový DJ má v sobě talent, hromadu zkušeností a roky tréninku

pátek, 12. června 2015, 08:59

Stronghold festival na Korunní pevnůstce a v pavilonu A začíná už za pár hodin, ale přece jsem ještě stihla vyzpovídat...

RECENZE: Jurský svět si na nic nehraje, je to čistý popcornový zážitek

čtvrtek, 11. června 2015, 14:17

A jeje, další recyklování dvaadvacet let staré klasiky - taková byla moje první reakce na nejnovější film z prostředí...

Flamenco rozpohybuje na začátku srpna Olomouc, přijede i špičkový kytarista Carlos Piñana

středa, 10. června 2015, 09:58

Roztančená olomoucká náměstí, flamencové workshopy, koncerty, gastronomické večery a famózní galavečer, kde vystoupí...