Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Olomoucká filmová skupina George Vision točí nový film, na jeho vznik může přispět i veřejnost

 
středa, 1. července 2015, 13:40

Olomoucká nezávislá filmová skupina George Vision, v jejíž čele stojí režisér Jiří Slečka, chystá nový detektivní film. Pro jeho realizaci se rozhodli, kromě vlastních finančních prostředků, využít také pomoci veřejnosti skrze portál Startovač.

Mladí filmaři, kteří tvoří nezávislou filmovou skupinu George Vision z Olomouce, každým rokem přícházejí s novými nápady nejrůznějších filmových projektů. Jejich nejnovějším počinem by mělo být nové drama s detektivním podtextem s názvem NA ŽIVOT. Za sebou už přitom mají pár úspěšných filmových projektů a promítání v mnoha koutech České republiky. Pokud vše dopadne dobře, první klapka by měla padnout v průběhu srpna. Vše také záleží na tom, zda vyjde záměr filmařů s využitím pomoci od veřejnosti.

Film by měl být o bývalém policistovi Danielovi, který vyšetřoval nejrůznější zločiny se rozhodl říct dost a otevřel si vlastní soukromou detektvní kancelář, ve které pomáhá lidem s rešením různých obvinění. Většinou jsou jeho zákazníky ženy, které žárlí na své partnery a podezřívají je z nevěry. Nedá se říci, že by byl Daniel s touto prací stoprocentně spokojený, ale je rád, že má alespoň čistou hlavu a netahá si práci domů. Jednou mu však jeho "čistou hlavu" překazí nečekaná událost, která mu změní život.

S množstvím peněz, které by se vybraly mezi lidmi, plánuje skupina nakoupit rekvizity, masky, pohonné hmoty, vylepšit techniku, případně zapůjčit prostory pro natáčení. Pro přispěvatele tvůrci filmu připravili odměny v závislosti na výši částky, kterou se rozhodne dotyčný věnovat.

Trailer na poslední film z dílny George Vision zde:

Chcete-li přispět nebo si prohlédnout celý projekt detailně, všechny informace najdete zde.

Zdroj: PR

 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Policie hledá agresivního bývalého...

  • Část příspěvku na živobytí se od prosince...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

Reklama
 
 

Kam dál?

Olomoucká zoo ukáže návštěvníkům tygří mláďata, výstavu i nový vizuální styl

středa, 1. července 2015, 10:49

Nedávno narozená dvojčata tygra ussurijského, novou část safari, výstavu o Indonésii i mobilní aplikaci a vizuální styl...

The Magic of Santana přenese diváky na koncert slavného Carlose Santany

pondělí, 29. června 2015, 10:36

Hanáckou metropoli čeká koncert, který posluchače přenese tak blízko k velkolepým vystoupením legendárního kytaristy...

Olomouc má svou USE-IT mapu, doporučí místa, která v průvodci nenajdete

pátek, 26. června 2015, 08:35

Zahraniční cestovatelé, studenti a baťůžkáři se konečně dočkali nekomerční mapy USE-IT, kterou během posledního půlroku...